Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Cortina S.A., dystrybutor płytek ceramicznych, zaprosiła swoich czołowych kontrahentów z białostockich oddziałów na weekend do hotelu Mazurski Eden w Galindii. Spotkanie, które odbyło się 10 i 11 stycznia, wspólnie z Cortiną zorganizowała Ceramika Paradyż.

Podczas spotkania goście zapoznali się z historią powstania i strategią rozwoju Cortiny, w której znaczącą rolę odgrywają produkty Grupy Paradyż. Swoją ofertę i plany rozwoju zaprezentowała także Ceramika Paradyż. Najlepsi, a także najstarsi i najmłodsi kontrahenci Cortiny otrzymali od firmy wyróżnienia w postaci upominków.

Galindia nad jeziorem Bełdany to miejsce klimatyczne. Osada przygotowana na wzór pierwotnego plemienia Galindów oferuje również podobne atrakcje. Każdy z uczestników dwudniowych przeżyć miał więc okazję skosztować potraw drewnianymi sztućcami i oddać się grze w kości w jaskini hazardu. Przebranych w skóry i włosiennice gości zabawiał wróżbami, czarami oraz rytualnymi tańcami Izegus II wraz ze swoją świtą.

- Spotkanie w uroczym, pełnym atrakcji miejscu sprzyjało refleksji nad rozwojem wzajemnych stosunków handlowych, ale również stwarzało szansę na ucieczkę od codzienności - mówi Katarzyna Dąbrowska, współwłaścicielka firmy Cortina.

Cortina S.A. planuje zorganizowanie kolejnych spotkań tego typu z czołowymi kontrahentami pozostałych oddziałów firmy.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA