Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Bisk SA przywitał Nowy Rok całą gamą nowości, przygotowanych z myślą o różnych potrzebach i gustach swoich odbiorców.

Bisk to firma wychodząca naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, śledząca międzynarodowe trendy i pozostająca w bliskim kontakcie z rodzimym odbiorcą. Naszym celem jest zapewnienie klientom nowoczesności i wzornictwa na europejskim poziomie – mówi Mirosław Szymczak, dyrektor handlowy Bisk SA.
Oferta Bisk SA na rok 2009 to różnorodność gustów oraz potrzeb klientów i elastyczność w próbach ich sprostaniu. Przystępna cenowo kolekcja „ForYou”, dla wszystkich tych, dla których domowy budżet stanowił ograniczenie podczas planowania zmiany wystroju łazienki. Innowacyjne połączenie drewna i metalu w kolekcji „Madagaskar”, dla chcących podążać za nowymi trendami. Wzbogacenie flagowych kolekcji firmy o zestawy armatury, dla osób pragnących harmonii wzornictwa. Wreszcie, nowa ekskluzywna linia zestawów natryskowych, dedykowana klientom szukającym perfekcji, to tylko kilka z proponowanych nowości.
„Madagaskar” to wysokiej klasy lite drewno, szczotkowany nikiel i ceramika. Doskonałe połączenie nowoczesności i tradycji, nawiązujące do najważniejszych trendów designu ostatnich lat. Ta dekoracyjna kolekcja stanowi niebanalne stylistycznie uzupełnienie zarówno nowoczesnych, jak i klasycznie wykończonych łazienek.
Pod nazwą BiskCollection kryją się zintegrowane zestawy armatury i akcesoriów łazienkowych, które pomogą zaaranżować wnętrze w wysublimowany i harmonijny sposób. Połączenie zestawów prysznicowych z akcesoriami łazienkowi w tym samym designie pozwala uniknąć rozwiązań przypadkowych i nadaje łazience przemyślany i nowoczesny wygląd. Dedykowane zestawy armatury dostępne będą w pierwszej kolejności dla kolekcji „Nord”, „Chroma”, „Virginia” oraz „Arktic”.
Kolekcja zestawów natryskowych „Prestige” została stworzona z myślą o klientach, którzy w swoim otoczeniu szukają perfekcji, nowoczesności i stylu. Poza wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością i wygodą użytkowania charakteryzuje ją współczesny, oszczędny design, który stanowi optymalne uzupełnienie łazienki o niebanalnym charakterze.
Wszystkich klientów zapraszamy do naszego stoiska na targach ISH we Frankfurcie w dniach 10-14 marca 2009. Do zobaczenia! <

Bisk S.A. < ul. Podleśna 19 < Łubna, 05-532 Baniocha < tel. (022) 736 46 00 < fax (022) 736 46 48 < e-mail: bisk@bisk.pl < www.bisk.eu

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA