Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Pod koniec września oficjalnie rozpoczęto budowę nowej siedziby firmy Bisk w miejscowości Łubna, oddalonej 10 km od dotychczasowej siedziby firmy w Piasecznie. Na nowym miejscu powstanie fabryka, magazyny oraz biuro. Do Łubnej najpierw przeniesione zostaną magazyny (I połowa 2008 r.), a następnie biuro firmy (II połowa przyszłego roku).
Ogłoszenie rozpoczęcia budowy nowej siedziby zbiegło się z obchodami 25-lecia firmy Bisk. Z tej okazji 15 września odbył się piknik rodzinny, w którym udział wzięło blisko 200 pracowników i współpracowników firmy wraz z rodzinami. Spotkanie odbyło się w dworku szlacheckim w Firlejach pod Warszawą. Zainaugurował je prezes firmy Bisk, Janusz Skup.
Kiedy świętowaliśmy 5-lecie istnienia naszej firmy było nas ośmioro. Dziś nasza rodzina jest już zdecydowanie większa, a w firmie pracuje kolejne pokolenie naszych pracowników. To dzięki waszej pracy Bisk może cieszyć się uznaniem w branży akcesoriów łazienkowych nie tylko na polskim rynku, ale także w Europie. Kilka dni temu otrzymaliśmy pozwolenie na budowę nowej siedziby firmy i mam nadzieję, że będzie to firma na miarę możliwości Biska i aspiracji naszych pracowników - powiedział Janusz Skup.
Janusz Skup, uhonorował także m.in. osoby najdłużej współpracujące z Biskiem - wśród nich pracowników związanych z firmą od samego początku jej działalności. Podczas pikniku nie zabrakło także specjalnie przygotowanych atrakcji dla starszych i młodszych - m.in. turnieju strzeleckiego, turnieju gigantycznych piłkarzyków, ścianki wspinaczkowej, możliwości poprowadzenia samochodu terenowego, grania na bębnach, urodzinowego tortu i wspólnej zabawy przy muzyce.         

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA