Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Bisk

REKLAMA

Bisk SA, europejski lider rynku akcesoriów łazienkowych, konsekwentnie wprowadza nowe wzornictwo i technologie. Po odważnym sięgnięciu do unikalnej technologii wtrysku tworzywa wspomaganego gazem w świeżej designersko „Athenie”, firma z Piaseczna lansuje nowe spojrzenie na akcesoria metalowe.
Nowoczesne łazienki potrzebują akcesoriów trwałych i wygodnych w użyciu. Niestety, wielokrotnie wiąże się to z małą finezyjnością kształtu przyborów toaletowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Bisk zaproponował wyroby z najwyższej próby materiału – ręcznie polerowanego, chromowanego mosiądzu, a jednocześnie lekkie i z ogromnym ładunkiem ekspresji.
„Vektor” to kolekcja o dynamicznych kształtach, smukłych liniach i niezwykle prostym, lecz solidnym mocowaniu. Akcesoria z formowanego, mosiężnego drutu zakończone są wyrazistymi elementami mocującymi o niespotykanej dynamice form. Kolekcja, w skład której wchodzi 16 elementów nie pozostawia nikogo obojętnym i znakomicie podkreśla walory eleganckiej i nowoczesnej łazienki.
„Image” z kolei to połączenie klasycznej elegancji z nieszablonowym złamaniem symetrii, obłych kształtów z ostrymi i wyrazistymi krawędziami. Kolekcja ta daje ponadto swobodę w akcentowaniu jej dwoistej natury poprzez możliwość zamiany niesymetrycznych elementów mocujących (lewych na prawe i odwrotnie), porządkując lub – wedle uznania – burząc układ stworzony przez kompozycję kształtów. Prosty montaż akcesoriów idzie w parze z ich wysoką stabilnością.
Dla podkreślenia wyjątkowego charakteru obu kolekcji i wyróżnienia ich spośród masy wyrobów konkurencji, obie nowości opakowano w bardzo eleganckie i trwałe pudełka z twardej, lakierowanej tektury.
Niezwykłość wzornictwa i wysoka jakość przy zachowaniu umiarkowanej ceny została już doceniona. Nowe linie wzornicze „Image” i „Vektor” spotkały się z pozytywną odpowiedzią rynku. Kolekcje te są już w sprzedaży od Moskwy, poprzez Warszawę aż po Madryt. Być może niedługo pojawią się i za oceanem...

Bisk SA • ul. Julianowska 54/56 • 05-500 Piaseczno • tel. (022) 715 00 00 • fax (022) 750 36 20 • e-mail: bisk@bisk.plwww.bisk.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA