Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Grohe Polska, przedstawiciel niemieckiej firmy Grohe Water Technology AG&Co. KG, posiada w swej ofercie najwyższej jakości baterie łazienkowe i kuchenne, akcesoria łazienkowe oraz podtynkowe systemy instalacyjne. Zaprezentowane poniżej produkty to jedynie wycinek oferty, prezentujący jej bogactwo i różnorodność.

Seria Chiara New bazuje zarówno pod względem wyglądu (design) jak i szerokości oferty na wielkim, ponadczasowym przeboju Grohe, czyli Chiarze. Obecna kolekcja obejmuje kilkanaście różnych modeli baterii oraz akcesoria i przyciski do w.c.

Seria składa się z baterii umywalkowych jedno- i trójotworowych (również z wyciąganą wylewką) oraz baterii wannowych i prysznicowych zarówno w wersji pod- jak i natynkowej, baterii termostatycznej lub tradycyjnej jednouchwytowej. Dla osób oczekujących czegoś więcej oferowana jest czterootworowa termostatyczna bateria wannowa z aquadimmerem.

W skład serii akcesoriów łazienkowych Chiara New wchodzi 15 elementów, w tym m.in.: wieszak na ręczniki, półka, uchwyt do wanny, lustro, uchwyt na papier toaletowy. Seria występuje w 4 wersjach kolorystycznych: chrom, chrom/złoty, stare srebro/ciemny złoty oraz chrom welur.

Eurofresh z kolei to zupełnie nowa seria baterii nie mająca dotychczas odpowiednika w ofercie Grohe. Niekonwencjonalny, nowoczesny kształt pasujący do każdej łazienki i tradycyjna niezawodna technika głowic ceramicznych zyskują uznanie nie tylko w oczach klientów indywidualnych, ale także projektantów wnętrz. Seria występująca w jednej, niezwykle ostatnio popularnej wersji kolorystycznej (chrom) składa się z 11 baterii pod- i natynkowych oraz kombinacji 3-otworowych do montażu przy wannie. Baterie Eurofresh o bardzo atrakcyjnym wzornictwie, starannie opracowano także pod kątem bezwysiłkowej obsługi i długotrwałej, bezawaryjnej pracy. A wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie.

Kolejna propozycja Grohe to panel prysznicowy Amera przeznaczony do montażu naściennego. Panel, wykonany z prawdziwego (zmatowionego od tyłu) hartowanego szkła o grubości 8 mm w kolorze morskiej zieleni, wyposażony został w: prysznic górny, 4-strumieniowy prysznic ręczny Sensia Top 4, a także 4 regulowane prysznice boczne oraz najwyższej klasy baterię termostatyczną. Wszystkie prysznice posiadają końcówki SpeedClean ułatwiające pozbywanie się osadów wapiennych.

Warto również zwrócić szczególną uwagę na serię prysznicową Sensia, którą charakteryzuje bardzo nowoczesne i atrakcyjne wzornictwo. Składa się ona z 3 słuchawek: dwu- i czterostrumieniowych wyposażonych w system SpeedClean (przeciw osadom wapiennym) oraz TwistFree zapobiegający skręcaniu węża w czasie kąpieli. Słuchawki z serii Sensia występują w 5 wersjach kolorystycznych: chrom, chrom/złoty, metal jedwabisty, stare srebro, chrom welur. Poza słuchawkami w serii Sensia występują ponadto drążki prysznicowe o długościach 600 i 900 mm, uchwyty prysznicowe, kolanka ścienne, mydelniczki oraz kompletne zestawy prysznicowe składające się z wymienionych produktów.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA