Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Na ostatnim spotkaniu członkowskim stowarzyszenia Łazienka przedstawiciel Międzynarodowych Targów Poznańskich oficjalnie poinformował o planach przyłączenia na powrót branży łazienkowej do targów Budma. Miałoby się to stać już w najbliższej edycji tych targów, w styczniu 2008 roku. Ekspozycja ăłazienkowaÓ zostanie zaprezentowana w odrębnym pawilonie. 
-  Decyzja ta byłaby więc ukoronowaniem kilkuletnich prac stowarzyszenia nad nową formułą imprezy targowej dla branży łazienkowej. Ostatnia edycja targów Aqua-San pokazała wyraźnie, iż wystawa dla tego sektora musi zawierać również ofertę płytek ceramicznych. Z rozmów prowadzonych przez stowarzyszenie z tym środowiskiem wynikło jednoznacznie, że może ono rozważyć swój powrót na targi tylko w kontekście Budmy - mówi Paweł Skrzeczkowski, prezes zarządu stowarzyszenia Łazienka. 
Stanowisko to zostało przedstawione Międzynarodowym Targom Poznańskim w styczniu br. Jak widać potraktowały one poważnie tę kwestię. Obecnie zarówno stowarzyszenie jak i firmy płytkarskie czekają na sprecyzowanie oferty przez zarząd targów.
Więcej informacji w kolejnym wydaniu Łazienki.          

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA