Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W dniu 11 grudnia w warszawskim klubie Hybrydy odbyło się kolejne, tradycyjne już spotkanie mikołajkowe organizowane przez firmy Sanitec Koło i Kludi Armaturen Sp. z o.o. dla kadry inżynierskiej biur projektowych, firm budowlanych i instalacyjnych oraz wybranych dużych inwestorów z rynku warszawskiego. Na spotkanie przybyło ponad 120 gości.
W trakcie specjalnie zaaranżowanej prezentacji przedstawiono aktualną ofertę obu firm, ze szczególnym uwzględnieniem nowości, w tym m.in. programu „Esprit home bath concept by Kludi”. W trakcie uczestników tradycyjnie już rozlosowano upominki, na które złożyły się wyroby obu firm. Ukoronowaniem spotkania była degustacja win oraz koncert grupy jazzowej „Ulica Krokodyli”.
Organizowane przez nas spotkania stały się już tradycją. Są one bardzo cenione przez uczestników, ponieważ pozwalają na wymianę poglądów i informacji w swobodnej atmosferze. Na co dzień na ogół nie jest to możliwe. Jak zapewniali nas goście, taka forma integracji branży jest bardzo potrzebna. Szczególnie cieszy nas obecność młodych inżynierów i specjalistów branż budowlanej i instalacyjnej, którzy mogą w ten sposób zacieśnić swe kontakty zawodowe oraz zapoznać się z najnowszymi propozycjami z naszej oferty – mówi Małgorzata Gerwat, doradca ds. inwestycji w firmie Kludi Armaturen Sp. z o.o.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA