Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Spełnij swoje marzenia i dopełnij łazienkę blaskiem kabin z serii „Brilliant”. Otocz się wyrafinowanym wzornictwem. Poznaj doskonałość technologiczną i najwyższą jakość produktów RAVAK. Doceń z nami niepowtarzalny luksus i oryginalny styl swojej łazienki.

SERIA „BRILLIANT” niczym klejnot była przez lata szlifowana w pracowni projektanta Kryštofa Nosála. Po wielu latach pracy powstała kolekcja, która zachwyca swą elegancją i wzornictwem. Minimalistyczny wygląd kabiny podkreślają chromowane mocowania i zawiasy gładko licujące z wewnętrzną taflą szkła. Stylu dodają oryginalne uchwyty z wpisaną w nie literą "R", która jednocześnie podnosi ich funkcjonalność. Transparentne tafle hartowanego szkła uwydatniają piękno i zapewniają bezpieczeństwo. Technologicznie dopracowana konstrukcja umożliwia wygodne dopasowanie produktu podczas montażu, a także daje komfort podczas użytkowania i konserwacji.

MINIMALIZM I NOWOCZESNOŚĆ. Rozświetl swoją łazienkę gładkimi taflami szkła i zaakcentuj estetyczny styl wnętrza. Kwadratowy lub prostokątny kształt kabiny prysznicowej umożliwi utworzenie większej przestrzeni w wielu wariantach rozmiarowych. Kabiny można montować bezpośrednio na podłodze z wbudowanym odpływem liniowym tworząc w ten sposób bezbarierowe wejście. Zalecamy również instalację na konglomeratowych brodzikach „Galaxy Pro” i „Galaxy Pro FLAT”. Chromowane elementy kabiny podkreślą baterie z serii „NEO”.
Dla miłośników klasycznego designu kabina półokrągła stanie się dominującym elementem łazienki. Gięte szklane drzwi nadają produktowi elegancji i zapewniają komfort użytkowania. Dzielone drzwi kabiny BSKK4 umożliwiają efektywne wykorzystanie przestrzeni oraz oferują wygodne i szerokie wejście. Zastosowana we wszystkich produktach z serii powłoka AntiCalc ułatwia pielęgnację chroniąc szkło przed trwałym osadzaniem się kamienia wodnego i nieczystości.

WIELOŚĆ ROZWIĄZAŃ. Drzwi prysznicowe dostępne w kilku rozmiarach umożliwią utworzenie przestrzeni prysznicowej we wnęce. System montażu produktu zapewnia perfekcyjną instalację i tolerancję, która ułatwia dopasowanie produktu do wnęki. Drzwi podobnie jak kabiny można montować bezpośrednio na terakocie z użyciem odpływu liniowego lub na brodziku prysznicowym. Klasyczna wanna z serii „Inspiration” RAVAK z równą górną krawędzią po uzupełnieniu jednym z parawanów nawannowych „Brilliant” nabierze nowoczesnego wyglądu i funkcjonalności. Armatura podtynkowa zainstalowana zamiast tradycyjnej baterii nie będzie przeszkadzała w trakcie kąpieli i brania prysznica. Uzupełnieniem domowego SPA będzie system hydromasażu RAVAK.

UROK SZCZEGÓŁÓW. Dzięki dopracowanym elementom i doskonałej technologii wykonania gwarantujemy najwyższą jakość kabin z serii „Brilliant”. Potwierdza to gwarancja 30-letniego testu żywotności, którym objęliśmy chromowane uchwyty boczne i zawiasy oparte na masywnych elementach metalowych. Zastosowanie zawiasów z mechanizmem podnoszenia zapewnia niezwykłą wygodę użytkowania naszych kabin, w których drzwi domykają się automatycznie. Natomiast ukryte zawiasy od wewnętrznej strony, a także uchwyty boczne licujące z gładką powierzchnią szkła ułatwiają codzienną pielęgnację kabiny prysznicowej i utrzymanie jej w czystości. Warto podkreślić, że wszystkie tafle szkła zastosowane w kabinach serii „Brilliant”  zostały pokryte powłoką AntiCalc, chroniącą elementy szklane przed trwałym osadzaniem się kamienia wodnego. Natomiast designerskie i zupełnie wyjątkowe uchwyty z wpisaną literą "R" oddają charakter naszych kabin, a przy okazji mają właściwości antypoślizgowe.
Wszystkie produkty z serii można zamówić na miarę korzystając z Konfiguratora rozwiązań na miarę dostępnego na www.ravak.pl.

Ravak Polska S.A.
ul. Radziejowicka 124, Kałęczyn
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel. 22 755 40 30
www.ravak.com


 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA