Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

NAGRODA GŁÓWNA

LANDOPLAN
producent : KALDEWEI
przedstawiciel: KALDEWEI POLSKA

Brodzik wykonany z 3,5 mm stali emaliowanej Kaldewei. Dostępne wymiary: 90x90x3,5 cm, 80x100x3,5 cm, 100x100x3,5 cm. Przeznaczony do zabudowy w łazienkach indywidualnych lub użyteczności publicznej, np. w hotelach. Idealny do zabudowy w płaszczyźnie podłogi lub jeżeli nie ma takiej możliwości łącznie z nośnikiem ze styropianu do zabudowy na posadzce. Wyposażony w charakterystyczną pokrywę maskującą odpływ. Opcjonalnie dostępny z powierzchnią ułatwiającą czyszczenie i wykończeniem antypoślizgowym.

Gwarancja: 30 lat
Cena netto: od 1 372 złWYRÓŻNIENIE

brodzik z licowaną posadzką z odpływem liniowym RIOFINO producent:WEDI sp. z o.o.

Licujące z podłogą brodziki natrysków stają się standardem budowlanym, a często są wymagane przez przepisy na pływalniach, obiektach sportowych, w hotelach i pomieszczeniach sanitarnych w budynkach przemysłowych, natryskach szpitalnych, w domach starców i ośrodkach opieki nad niepełnosprawnymi. Element ten wyposażony w szczelnie zamontowany odpływ, posiadający dodatkową wodoszczelną powłokę i odpowiedni spadek, jest dla płytkarza i instalatora łatwy i wygodny w montażu. Podstawowy wymiar płyty brodzika „Riofino” to 90x90 cm. W skład zestawu brodzika „Riofino” wchodzi również odpływ liniowy umiejscowiony centralnie oraz nakładka ze stali nierdzewnej. Bazą materiałową, z której wykonana jest płyta brodzika „wedi Riofino” jest pianka polistyrenowa ekstrudowana, obustronnie zbrojona ora zpowleczona zaprawą. Płyta budowlana wedi to materiał wodoszczelny, o właściwościach termoizolacyjnych i paroizolacyjnych. Struktura powierzchni płyty jest idealnym podłożem do układania na niej płytek ceramicznych.

Gwarancja: 5 lat
Cena netto: 484 euro


WYRÓŻNIENIE

prostokątny brodzik akrylowy TONIC
producent: IDEAL STANDARD

Superpłaski brodzik z wysokiej jakości akrylu. Wysokość brodzika (krawędź zewnętrzna) – 45 mm. Wymiary: 1400x800x45 (wys.) mm.
Gwarancja: 25 lat
Cena netto: 619 zł
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA