Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
APUS i LUPUS marki Schaedler to linia innowacyjnych, superpłaskich, harmonijnych i komfortowych brodzików, wkomponowanych w wiodące, minimalistyczne trendy. Przyznane przez zespół ekspertów z branży sanitarnej wyróżnienie dla linii APUS w konkursie “Łazienka – Wybór Roku 2012”, jest niewątpliwie szczególnym wyrazem uznania, jak i obietnicą spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających odbiorców.
 
Linię produktów marki Schaedler zaprojektowano zgodnie z obowiązującym trendem, przejawiającym się zainteresowaniem modelami brodzików, które w możliwie najmniejszym stopniu wystają ponad powierzchnię podłogi. Płytkość brodzików marki Schaedler (gł. 1,5-2,0 cm!) sprawia, że pasują one doskonale do nowoczesnych wnętrz. Zintegrowana konstrukcja brodzików gwarantuje szczelność, zaś optymalne spady na brodzikach zapewniają w pełni bezpieczny odpływ wody.
Brodziki z serii APUS oraz LUPUS wykonano z wysokogatunkowego akrylu z zastosowaniem form aluminiowych do tłoczenia i systemów wspomagania pianowania, dodatkowo wzmocnionych i wypełnionych u podstawy. Subtelna, ale zarazem niezwykle trwała, przemyślana płyta maskująca odpływ w przypadku półokrągłych brodzików APUS (wymiary 90x90 i 100x100, R55 cm) znajduje się w narożniku brodzika, natomiast w brodzikach LUPUS na środku. W serii LUPUS dostępne są brodziki kwadratowe (standardowe wymiary 90x90 i 100x100 cm) oraz prostokątne (wymiary 80x100, 90x120 i 80x120 cm). Wysokość całkowita dla obu serii to 5 cm, zaś głębokość 2 cm (APUS) i 1,5-1,8 cm (LUPUS).
Montaż wymienionych zestawów jest wyjątkowo prosty i czysty, polega jedynie na przyklejeniu brodzika do uprzednio przygotowanej posadzki oraz podłączeniu układu odpływowego.
W ofercie oprócz brodzików znajdą Państwo nowoczesne systemy zabudowy dla łazienek projektowanych pod indywidualny wymiar. Istnieje możliwość wykonania leżaków, ławek, kabin typu \"ślimak\", nośników styropianowych, brodzików posadzkowych, itp. gotowych elementów zabudowy do wykańczania łazienek, zgodnie z przesłanymi rysunkami architekta, w terminie 4-8 tygodni.
Pełna oferta jest dostępna na stronie www.schaedler.pl

PPHU SCHED-POL Sp. J. ul. Przemysłowa 2, 64-400 Międzychód, tel. (95) 748 13 57, biuro@schedpol.pl
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA