Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Brodziki z serii \"Camparo\" zaprojektowano przełamując obowiązujące trendy, pamiętając jednak o wygodzie użytkowania i ich codziennej funkcjonalności.  Wysoka jakość,  komfort użytkowy i prosta, ponadczasowa elegancja połączona z futurystycznym designem zostały docenione także przez zespół ekspertów branży sanitarnej z całej Polski, którzy przyznali serii „Camparo” wyróżnienie w konkursie „Łazienka – Wybór Roku 2011”.

Brodziki z serii „Camparo” urzekają prostotą formy, łącząc doskonałą klasyczną stylistykę z funkcjonalnością i przystępną ceną. Cechują się harmonią czystego piękna zorganizowaną w proste, klasyczne kształty.
Uwagę zwracają wyrazisty design, dbałość wykonania oraz nowoczesna forma stylistyki odpływu wody, zamaskowanego wysokogatunkową płytą wielowarstwową z tworzywa sztucznego w kolorze brodzika. Płyta maskująca jest łatwa do podnoszenia i ponownego zaczepienia – pomagają w tym zastosowane specjalne systemy magnesów. Płytkość brodzików „Camparo” (zaledwie 30 mm) sprawia, iż pasują one doskonale do nowoczesnych wnętrz.
Brodziki akrylowe „Camparo” posiadają bardzo dobre właściwości techniczne i użytkowe. Produkowane są z wysokiej jakości materiałów z zastosowaniem form aluminiowych do tłoczenia i próżniowych systemów wspomagania pianowania, dodatkowo wzmacniających konstrukcję brodzika. Modele „Camparo” uszczelniane są specjalną masą w płynie w formie zamkniętej u podstawy, co gwarantuje ich szczególną trwałość i niezawodność w użytkowaniu (szczelność) jak i ułatwia przyklejenie do posadzki. Należy zwrócić uwagę, iż jest to w Polsce technologia przełomowa i innowacyjna – nie ma dla niej lepszych alternatyw. Brodzik może zostać zamontowany na posadzce, lekko wyniesiony ponad posadzkę lub też wpuszczony w nią. Montaż produktu jest łatwy, czysty i szybki.
Oferta obejmuje brodziki kwadratowe i półokrągłe o rozmiarach 90x90x6,5 cm oraz prostokątne o rozmiarach 80x100x6,5 i 90x120x6,5 cm (głębokość 3 cm). Do każdego brodzika istnieje możliwość dokupienia podstawy styropianowej celem ukrycia w niej syfonu. Brodziki objęte są dwuletnią gwarancją producenta.
Ceny brutto brodzików „Camparo” w zależności od rozmiaru:
• 90x90x6 cm półokrągły i kwadratowy – 855 zł
• 80x100x6 cm prostokątny – 855 zł
• 90x120x6 cm prostokątny – 1090 zł

PPHU Sched-Pol Sp. j. Stefan i Henryk Schaedler, ul. Przemysłowa 2, 64-400 Międzychód, tel. 95 748 13 57, fax 95 748 81 85, e-mail: biuro@schedpol.pl. www.brodziki.pl


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA