Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Po udanym wprowadzeniu na rynek serii superpłytkich, luksusowych brodzików „De Luxe” oraz wanien akrylowych na nośnikach – Firma Sched-pol proponuje swą najnowszą serię brodzików płytkich – „Corrina”. Stworzono ją dla ludzi ceniących wysoką jakość, komfort użytkowania, prostotę i ponadczasową elegancję.

BRODZIKI z serii „Corrina” urzekają prostotą formy. Łączą doskonałą klasyczną stylistykę z funkcjonalnością i przystępną ceną. Cechują się harmonią czystego piękna zorganizowaną w proste, klasyczne, wręcz ascetyczne kształty.
Uwagę zwraca wyrazisty, harmonijny design, dbałość wykonania oraz wyjątkowa płytkość brodzików „Corrina” (zaledwie 30 mm), co sprawia, że pasują one doskonale do nowoczesnych wnętrz.
Brodziki akrylowe „Corrina” posiadają bardzo dobre właściwości techniczne i użytkowe. Produkowane są z wysokiej jakości materiałów, wzmacniane nowoczesną metodą pianowania, w formie zamkniętej u podstawy. Technologia ta gwarantuje szczególną trwałość i niezawodność w użytkowaniu brodzików. Podstawa brodzika – pokryta twardą pianą i masą uszczelniającą ułatwia jego przyklejenie do posadzki. Należy zwrócić uwagę, iż jest to w Polsce technologia przełomowa i innowacyjna, nie posiadająca lepszych alternatyw.
Wieloletnie doświadczenie oraz starania konstruktorów Firmy zaowocowały storzeniem produktu spełniającego oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Brodzik może zostać zamontowany na posadzce, lub też w nią wpuszczony. Montaż produktu jest łatwy, czysty i szybki.
Oferta obejmuje  brodziki kwadratowe i półokrągłe o rozmiarach: 80 x 80 x 6 cm i 90 x 90 x 6 cm oraz prostokątne o rozmiarach: 80 x 100 x 6 cm i 90 x 120 x 6 cm (głębokość 3 cm). Do każdego brodzika istnieje możliwość dokupienia podstawy styropianowej, w której można ukryć syfon. <

OPINIA FACHOWCA
Janusz Szczechowiak – instalator

Brodziki Schedpol są wyjątkowo łatwe w montażu, co pozwala mi zaoszczędzić czas. Jednocześnie nigdy nie słyszałem o reklamacjach na te produkty.


KOLEKCJA
Brodziki akrylowe „Corrina” wykonane są z płyty akrylowej o grubości 4 mm i styropianu o zwiększonej gęstości. Brodziki dodatkowo wzmacniane są twardą pianą i wykańczane do formy zamkniętej u podstawy przy użyciu piany i masy uszczelniającej. Stanowią idealny komplet gotowy do łatwego i szybkiego montażu. Cechują je duża stabilność i trwałość zabudowy oraz odporność na zawilgocenie od spodu i zagrzybienie.


W SKRÓCIE

Gwarancja:
2 lata

Cena brodzików w zależności od rozmiaru:
• 80 x 80 x 6 cm półokrągły i kwadratowy – 549 zł brutto
• 90 x 90 x 6 cm półokrągły i kwadratowy – 586 zł brutto
• 80 x 100 x 6 cm prostokątny – 598 zł brutto
• 90 x 120 x 6 cm prostokątny – 720 zł brutto

Brodziki półokrągłe posiadają promień R-55 cm.


PPHU Sched-Pol Sp. J., ul. Przemysłowa 2, 64-400 Międzychód, tel.(095) 748 23 12, fax: (095) 748 81 85, http://www.schedpol.pl, e-mail: biuro@schedpol.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA