Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Kluczem do stworzenia idealnej powierzchni mieszkaniowej jest odpowiedni dobór jej wszystkich elementów. Jednym z najczęściej odwiedzanych i używanych miejsc w mieszkaniu jest łazienka. Zaczynamy dzień w łazience i tam też go kończymy.

Projektując ją tak, aby spełniała wszystkie nasze oczekiwania musimy starannie dobierać wszystkie produkty i optymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię. Istotną decyzją jest wówczas wybór pomiędzy wanną a brodzikiem. Jeśli nie dysponujemy dostatecznie dużą łazienką, żeby umieścić w niej zarówno jedno jak i drugie, warto pomyśleć nad wyborem brodzika.
Bogata gama brodzików firmy Schedpol pozwoli na dopasowanie odpowiedniego brodzika zarówno do klasycznej aranżacji o niewielkiej powierzchni jak również do nowoczesnej łazienki. W ofercie Firmy znajdziemy brodziki o różnych kształtach i rozmiarach, od superpłytkich po brodziki głębokie, które z powodzeniem użytkowane są zamiast wanny. Przykładem takiego brodzika jest „Dante”, którego głębokość wynosi 28 cm.
Klientom poszukującym wyrafinowanej formy i perfekcyjnej elegancji proponujemy zastosowanie brodzika z serii „De Luxe”, który w przypadku montażu w płaszczyźnie podłogi pozwala na bezstopniowy dostęp do powierzchni kąpielowej.
Ciekawym i obecnie już bardzo popularnym rozwiązaniem pod względem design jak i użytkowym jest obłożenie zarówno powierzchni kąpielowej jak i całej podłogi łazienki glazurą. W ofercie Schedpol znajdą Państwo brodziki posadzkowe o różnych kształtach i rozmiarach – przygotowane do realizacji każdej futurystycznej koncepcji w łazience.
Brodziki Schedpol cechuje estetyka wykonania, trwałość ale przede wszystkim także przemyślana funkcjonalność. Brodziki zintegrowane z nośnikami charakteryzuje bowiem łatwy, czysty i szybki montaż, a koszt zabudowy jest niższy od zabudowy tradycyjnej. Płytki można przyklejać bezpośrednio do ścian podstawy styropianowej. Nośniki wykonane są ze styropianu o wyjątkowej twardości i gwarantują brodzikowi 100% stabilność na rantach i na dnie. Brodziki zintegrowane zapewniają także wysoki komfort użytkowania, związany z tłumieniem hałasu spadającej wody oraz izolację termiczną. <

PPHU Sched-Pol sp. j., ul. Przemysłowa 2, 64-400 Międzychód, tel. 95 748 13 57, fax 95 748 81 85, e-mail: biuro@schedpol.pl, www.schedpol.pl


 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA