Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Vado jest angielskim producentem armatury łazienkowej, akcesoriów łazienkowych oraz armatury kuchennej. Firma działa na rynku światowym już od 1988 roku. W ciągu dwóch ostatnich lat angielska armatura zdobyła uznanie również wśród polskich klientów poszukujących interesujących rozwiązań w swojej łazience. Tym, co wyróżnia produkty Vado, jest rekordowa na polskim rynku, 12 letnia gwarancja.

PRODUKTY Vado dostępne są w ponad 50 krajach na świecie od Ameryki Północnej po Azję. Podczas 20 lat działalności w sektorze wyposażania łazienek firma zdobyła uznanie projektantów i architektów. Jako dostawca armatury łazienkowej Vado z powodzeniem uczestniczyło w szeregu prestiżowych projektach komercyjnych i prywatnych w różnych miejscach na świecie. Do sieci hotelowych, z którymi firma współpracowała należą m.in. Hilton, Sheraton, Four Seasons. Najnowszym projektem jest Burj Khalifa w Dubaju - najwyższy budynek na świecie. Znajdziemy tam luksusowe hotele, eleganckie sklepy, niesamowite centra rozrywki oraz produkty firmy Vado…

RÓŻNORODNOŚĆ. Vado charakteryzuje przede wszystkim różnorodność. Obok linii o minimalistycznym wzornictwie koneserzy znajdą tradycyjne angielskie zestawy prysznicowe w kolorze antycznego złota. Vado zaskakuje również unikatowymi szczegółami jak choćby kamiennymi uchwytami w bateriach łazienkowych. Ciekawość i zainteresowanie wzbudzają również uchwyty z imitacją skóry węża oraz podświetlane deszczownie. Producent stawia na eleganckie wzornictwo przy zachowaniu najwyższej jakości, dlatego też wszystkie elementy produkowane są w krajach Unii Europejskiej.

VADO STAWIA NA EKOLOGIĘ. Co więcej, Vado wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Zmiany klimatyczne oraz demograficzne w połączeniu z nowym stylem życia spowodowały zwiększone zużycie wody. W dzisiejszych czasach istnieje silna potrzeba oszczędności tego podstawowego zasobu, dlatego też Vado wprowadziło produkty „H2ECO”. Specjalnie zaprojektowane regulatory przepływu zmniejszają zużycie wody, nawet do 4 litrów/min., i to wszystko bez niepotrzebnej komplikacji codziennego życia.

Przedstawiciel producenta w Polsce: PTH Sp. z o.o., ul. Świętokrzyska 36 lok. 7, 00-116 Warszawa, tel. 22 620 02 46, fax. 22 620 26 90, email: vado@vado.com.pl, www.vado.com.pl
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA