Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Tegoroczna Budma, odnotowuje kolejny spadek liczby wystawców. Od 25 do 28 stycznia 2005 r. na poznańskich targach zaprezentuje się 900 firm - o 100 mniej niż przed rokiem. Mimo to zajmą one podobną jak przed rokiem powierzchnię wystawienniczą 40 tys. m2. Jak podają organizatorzy targów, w najbliższej edycji szczególnie silnie reprezentowany będzie sektor okuć budowlanych, drzwi, okien i bram oraz materiałów budowlanych.

Osłabieniu ulegnie natomiast branża wyposażenia łazienek. Na Budmie 2005 nie będzie m.in. takich ubiegłorocznych wystawców jak: Aquaform (kabiny, wanny z hydromasażem), Devo, Elita (meble łazienkowe), Krzemień (umywalki szklane, akcesoria), Presto Ekotech (armatura sanitarna) oraz Witro-Chem (akcesoria łazienkowe). Pojawią się za to nowi wystawcy, m.in.: A1 (wyłączny dystrybutor armatury Supergrif), Aqua&Spa (producent wanien z hydromasażem i kabin masażowo-parowych), Arras Baseny (wykonawca basenów).

W branży płytek ceramicznych nie wystąpią aż tak znaczące zmiany. Podobnie jak przed rokiem na Budmie pojawi się Ceramika Iza, Ceramika Końskie, Ceramika Paradyż, Cerkolor, Cerrad i Polcolorit. Przybędą też nowi wystawcy, m.in. Cer-rol oraz Jopex. Podobnie jak przed rokiem w Poznaniu zabraknie stoisk znaczących krajowych producentów: Ceramiki Tubądzin, Opoczno SA i Cersanit.

W momencie oddania tego numeru \"Łazienki\" do druku lista wystawców targów Budma 2005 nie została jeszcze zamknięta i mogła ulec zmianie.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA