Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

7 września minął termin nadsyłania zgłoszeń firm z branży wyposażenia łazienek na targi Budma. Jak dotychczas wpłynęło ponad 20 zgłoszeń. Niestety  nie ma wśród  nich wiodących firm tego sektora. Jak dotychczas swego udziału w targach nie potwierdzili także najwięksi producenci płytek ceramicznych. W związku z tą sytuacją Międzynarodowe Targi Poznańskie wydłużają termin zgłoszeń do połowy października.
Fakt nielicznej obecności firm z branży  łazienkowej może nieco dziwić, tym bardziej iż wystawa łazienkowa przy targach Budma uzyskała rekomendację Stowarzyszenia Łazienka.  Także wiele firm wcześniej deklarowało, iż wystawa przy Budmie będzie lepszym rozwiązaniem niż kontynuacja targów Aqua-San. Okazało się, że zapał z jakim branża chciała powrotu na Budmę okazał się być nieco na wyrost.  Co może być powodem tej sytuacji? Przecież przedstawiciele branży wielokrotnie powtarzali, iż „jakieś targi branży łazienkowej w naszym kraju są potrzebne”.  Jednak jak pokazuje rzeczywistość nie są one niezbędne. Przy tak ustabilizowanym rynku w tym sektorze i dobrej koniunkturze firmy doskonale radzą sobie na rynku bez imprez targowych. Powstaje tylko pytanie, kiedy po raz kolejny branża i Stowarzyszenie  Łazienka wróci do rozmów na temat targów?
Międzynarodowe Targi Poznańskie zapowiadają, iż wystawa łazienkowa na Budmie odbędzie się w dotychczas planowanej formie.
- Zrealizujemy nasze plany organizacji ekspozycji oferty armatury i ceramiki łazienkowej. Jestem przekonany, że oferowane przez nas narzędzia, takie jak oferta reklamy outdoor i indoor, serwis prasowy wystawców, a także szerokie możliwości promowania firmy, pozwolą wystawcom Salonu Armatura i Ceramika odnieść sukces – mówi Józef Szyszka, menadżer Salonu Armatura i Ceramika.
Wśród imprez towarzyszących targom – podobnie jak do tej pory - planowany jest finał ogólnopolskich mistrzostw glazurników zorganizowany we współpracy z Polskim Zrzeszeniem Płytkarzy. Odbędzie się też wystawa, na której zaprezentowane zostaną kolekcje płytek ceramicznych nagrodzone w konkursie Perły Ceramiki.

Firmy z branży łazienkowej na Budmie (stan na 25 września br.)
Schleuter, Przyborsk, Zehnder, Geberit, Emco, Aquaart, Ardea Arte, Vitrosilicon, Devo, Cer-Gres, Bisk, Dobrzyński, Unlimit, Kargas Profil, Oristo, Antado, Cerkolor, Tres Polska, Lee&Grock, Zucchetti, Emka, Hybner, Instal-Projekt, Pro-wellness

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA