Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

7 września minął termin nadsyłania zgłoszeń firm z branży wyposażenia łazienek na targi Budma. Jak dotychczas wpłynęło ich ponad 20. Niestety nie ma wśród  nich wiodących firm tego sektora. Jak dotychczas swego udziału w targach nie potwierdzili także najwięksi producenci płytek ceramicznych. W związku z tą sytuacją Międzynarodowe Targi Poznańskie wydłużają termin zgłoszeń do połowy października.
Fakt nielicznej obecności firm z branży  łazienkowej może nieco dziwić, tym bardziej iż wystawa łazienkowa przy targach Budma - nazwana Salon Armatura i Ceramika - uzyskała rekomendację Stowarzyszenia Łazienka.  Także wiele firm wcześniej deklarowało, iż wystawa przy Budmie będzie lepszym rozwiązaniem niż kontynuacja targów Aqua-San. Okazało się, że zapał z jakim branża chciała powrotu na Budmę okazał się być nieco na wyrost.  Co może być powodem tej sytuacji? Przecież przedstawiciele branży wielokrotnie powtarzali, iż \"jakieś targi branży łazienkowej w naszym kraju są potrzebne\".  Jednak jak pokazuje rzeczywistość nie są one niezbędne. Przy tak ustabilizowanym rynku w tym sektorze i dobrej koniunkturze, firmy doskonale radzą sobie na rynku bez imprez targowych. Powstaje tylko pytanie, kiedy po raz kolejny branża i Stowarzyszenie Łazienka wróci do rozmów na temat targów?
Międzynarodowe Targi Poznańskie zapowiadają, iż wystawa łazienkowa na Budmie odbędzie się w dotychczas planowanej formie. 
- Zrealizujemy nasze plany organizacji ekspozycji oferty armatury i ceramiki łazienkowej. Jestem przekonany, że oferowane przez nas narzędzia, takie jak oferta reklamy outdoor i indoor, serwis prasowy wystawców, a także szerokie możliwości promowania firmy, pozwolą wystawcom Salonu Armatura i Ceramika odnieść sukces - mówi Józef Szyszka, menadżer Salonu Armatura i Ceramika.
Wśród imprez towarzyszących targom - podobnie jak do tej pory - planowany jest finał ogólnopolskich mistrzostw glazurników zorganizowany we współpracy z Polskim Zrzeszeniem Płytkarzy. Odbędzie się też wystawa, na której zaprezentowane zostaną kolekcje płytek ceramicznych nagrodzone w konkursie Perły Ceramiki.   


Firmy z branży łazienkowej na Budmie (stan na 25 września br.)
Schleuter, Przyborsk, Zehnder, Geberit, Emco, Aquaart, Ardea Arte, Vitrosilicon, Devo, Cer-Gres, Bisk, Dobrzyński, Unlimit, Kargas Profil, Oristo, Antado, Cerkolor, Tres Polska, Lee&Grock, Zucchetti, Emka, Hybner, Instal-Projekt, Pro-wellness

       

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA