Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Premierowa odsłona Targów Wykończenia i Renowacji Wnętrz – Budma Interior 2008 w Poznaniu już za nami. Impreza, choć organizowana po raz pierwszy, zgromadziła 77 firm z całej Europy i świata. Niewątpliwą atrakcją dla zwiedzających były przykłady aranżacji wnętrz w strefach tematycznych m.in. łazienek. Jak podają organizatorzy, w sumie imprezy: Budma Interior, Meble i Home Decor, odwiedziło blisko 25 tysięcy gości z całego świata.
Targi odbywały się w dniach 28 – 31 maja w pawilonie o powierzchni ok. 600 m2. Podczas imprezy swoją ofertę zaprezentowali przedstawiciele branży łazienkowej oraz producenci płytek ceramicznych, wśród nich m.in. firmy: Ceramika Paradyż, Ceramika Końskie, Nahomerete, Novoterm, Sanprim, Duschy, Cws-Boco, Polskie Zrzeszenie Płytkarzy, Ardea Arte, Eko-Tech, Cifial, Roca i Rubi. W targach uczestniczyła także firma Hansgrohe, która zaprezentowała swoje produkty w ramach wystawy wzornictwa przemysłowego transFORM.
Takie imprezy jak Budma Interior są bardzo potrzebne. Dają okazję producentom do zaprezentowania swojej oferty i produktów. Nowe rozwiązania i nowinki technologiczne, mają szanse podczas nich zobaczyć również architekci, projektanci i konsultanci. Poza tym takie targi wzbudzają coraz większe zainteresowanie również ze strony klientów indywidualnych – mówi Ireneusz Gliszczyński, specjalista ds. promocji i sponsoringu Ceramiki Paradyż.
Podczas Budmy Interior odbyły się także regionalne eliminacje do II Glazurniczych Mistrzostw Polski, których tematem był motyw z mitologii słowiańskiej „Ręce Boga”. Wykonanie tego tematu, wymagało od uczestników konkursu – 20. najlepszych glazurników z województwa wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego, nie tylko doskonałego warsztatu rzemieślniczego, ale także inwencji twórczej i wyobraźni. Zwycięska trójka mistrzów glazurników: Waldemar Jackowski, Jacek Kurant oraz Bogdan Żuberek, swoje umiejętności skonfrontują raz jeszcze podczas przyszłorocznego finału Mistrzostw, który również odbędzie się w Poznaniu, podczas targów Budma Interior 2009. Odbędą się one w dniach 3-6 czerwca 2009 roku.
Pomysł organizacji targów dla całej branży wykończeniowej – Budma Interior 2008, stworzył niepowtarzalną okazję zaprezentowania w tym samym miejscu i czasie, kompleksowej oferty firm związanych z aranżacją i wykończeniem wnętrz, od stanu surowego poprzez umeblowanie aż po stylową dekorację – mówi Dorota Fedoruk, z zespołu PR Produktów Międzynarodowych Targów Poznańskich. 
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA