Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Z początkiem kwietnia rozpoczęto budowę nowej siedziby firmy Grespania Polska w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Życzliwej. Obiekt wznoszony jest przy trasie szybkiego ruchu Warszawa-Katowice. W pierwszej fazie zaplanowano oddanie do użytku magazynu o powierzchni 4000 m2, pomieszczeń biurowych o powierzchni 400 m2 oraz powierzchni ekspozycyjnej wynoszącej 400 m2. Projekt został przygotowany w ten sposób, aby w  miarę potrzeb możliwa była dalsza rozbudowa potencjału magazynowego. Polska  filia organizowana jest na wzór działających już w Holandii, Francji i Włoszech. 
- Zakładamy, że polski magazyn obsługiwał będzie w przeważającej większości zamówienia konfekcyjne. Polscy klienci przy odbiorach pełnopaletowych nadal preferują odbiory bezpośrednio z Hiszpanii - mówi Jacek Smolik, dyrektor Grespania Polska.
Docelowo w nowej siedzibie będzie pracowało 12 osób, które będą dbały o sprawną realizację zamówień, wsparcie informacyjne i techniczne. Ekspozycja posłuży do prezentacji i szkoleń sprzedawców oraz promocji wyrobów w środowisku architektów i wykonawców.
W ten sposób Grespania konsekwentnie realizuje swoje plany, które zapowiadała od początku rejestracji swojej działalności w Polsce. 
- Coraz więcej klientów dostrzega korzyści z możliwości zaopatrywania się z polskiego składu. Niewątpliwie ułatwia to pracę sprzedawcom pracującym na \"pierwszej linii\" z klientem detalicznym. Możliwość szybkiej realizacji zamówień często wspomaga ich w rywalizacji o klienta z konkurencją, która w sferze logistyki nie potrafi zaoferować podobnych rozwiązań - dodaje Jacek Smolik.
Zakończenie budowy przewidywane jest na koniec września 2007 r.       
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA