Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Tegoroczna edycja targów Building Solutions Poland, odbywających się w dniach 19-21 października 2005 roku w Warszawie kolejny raz zgromadziła przedstawicieli branży grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Organizatorzy, zachęceni sukcesem zeszłorocznej imprezy, postanowili rozszerzyć tegoroczne targi BSP o instalacje elektryczne, technikę sanitarną, komunikację wewnętrzną oraz systemy zabezpieczeń. Wśród blisko sześćdziesięciu wystawców dominowały firmy z branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej, m.in. Konwektor, Juwent, Alfaco Polska, ATC Poland czy Clima Polska.
Branża wyposażenia łazienek reprezentowana była przez nielicznych wystawców. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko NeoQi, łotewskiego producenta kapsuł SPA łączących zalety hydromasażu, aromaterapii i sauny parowej. NA Building Solutions Poland wystawiała się także firma Grast & MTB, grupa hurtowni instalacyjno-sanitarnych.
Martwić może fakt, że w porównaniu z zeszłym rokiem, tym razem nie dopisali zwiedzający. Mogło to być winą zarówno terminu targów przypadających na najgorętszy dla firm instalacyjnych okres, jak i słabego rozreklamowania samej imprezy. 
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA