Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Ceramika Paradyż została laureatem prestiżowego rankingu organizowanego przez redakcję dziennika „Puls Biznesu” oraz czołową agencję badawczą TNS Pentor. Spółka została doceniona przez kapitułę konkursu za dynamikę rozwoju i współpracę ze społecznościami lokalnymi. Uroczysta Gala odbyła się 17 kwietnia we wnętrzach Sali Marmurowej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Nagrodę w imieniu Spółki odebrał Prezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż – Paweł Łuczka.
Ranking Filary Polskiej Gospodarki uważany jest za jeden z najbardziej wiarygodnych w Polsce. Nagradzane są firmy cechujące się stabilnością, mające znaczący udział w rozwoju regionu, wspierające i promujące zatrudnienie, jak również zaangażowane w działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnej. Angażujemy się i wspieramy wiele przedsięwzięć społeczno-gospodarczych podejmowanych w naszym regionie. Współpraca i budowanie partnerskich relacji ze społecznością lokalną jest od wielu lat ważnym elementem działalności biznesowej spółek Grupy Paradyż – mówi Paweł Łuczka, Prezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż.
Filary Polskiej Gospodarki to przedsiębiorstwa stabilne ekonomicznie, utożsamiające się z regionami, w których prowadzą działalność. W tegorocznej edycji rankingu wyróżnionych zostało 5 firm w każdym województwie. Ceramika Paradyż zajęła w województwie łódzkim drugie miejsce. Gala Filarów Polskiej Gospodarki odbyła się już po raz siódmy. W tym roku honorowy patronat nad imprezą objęło Ministerstwo Gospodarki i Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA