Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Ceramika Paradyż, 12 listopada 2012 roku, uruchomiła nową wersję swojej strony internetowej www.paradyz.com. Wraz z nową szatą graficzną zyskała ona także kilka dodatkowych, atrakcyjnych funkcjonalności. Zmiana wizerunku Ceramiki Paradyż w sieci to kolejny etap związany z rozpoczętą w marcu tego roku zmianą identyfikacji wizualnej firmy.
Podczas projektowania nowej strony poza wprowadzeniem atrakcyjnego layoutu, skupiliśmy się na rozwiązaniach udogadniających poruszanie się po niej zarówno klientom indywidualnym, jak i architektom, projektantom wnętrz i naszym partnerom handlowym. Mamy nadzieję, że tak przygotowany mechanizm spełni swoją rolę i dostarczy użytkownikom wyczerpujących informacji o produkcie, jego cechach, zaletach, sposobie wykorzystania oraz zakoduje korzystny i świadomy obraz marki Paradyż – mówi Małgorzata Bąblewska-Nowak, kierownik działu promocji i reklamy Ceramiki Paradyż.
W nowym serwisie główny nacisk położono na prezentację produktów, dostosowując do tego celu menu główne, którego zadaniem jest prosta i pełna informacja o ofercie Ceramiki Paradyż. Nowością na stronie jest wskazówka, w których punktach sprzedaży można zobaczyć wybraną kolekcję „na żywo”, jak i rozbudowana sekcja porad dla klientów, czy też opcja „schowka inspiracji”, który będzie gromadził wybrane przez użytkowników aranżacje kolekcji. Samym „schowkiem” można podzielić się z przyjaciółmi, poprzez możliwość wygenerowania do niego linku i opublikowania np. na Facebooku. Oprócz tego na stronie wprowadzono kilka innych udogodnień, takich jak specjalna funkcja kalkulatora umożliwiająca zapisywanie sporządzonej wyceny oraz opcja zaawansowanego wyszukiwania według poszczególnych cech danej kolekcji lub pojedynczej płytki. 
Do dyspozycji internautów przygotowana została także zakładka multimedialna. Znajdują się w niej nie tylko informacje na temat najnowszych kolekcji Ceramiki Paradyż, ale również wszystkie materiały wideo z wydarzeń, w których firma brała udział.
Nowa strona charakteryzuje się przejrzystą nawigacją, dostępną z każdego poziomu serwisu, a także szybkim i łatwym dostępem do witryn pozostałych marek Grupy Paradyż: My Way Paradyż Group oraz Kwadro Ceramika.
Projekt nowej strony www.paradyz.com został przygotowany we współpracy z firmą Artegence.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA