Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

NAGRODA GŁÓWNA

umywalka nablatowa URBI 2
producent: ROCA


Firma Roca proponuje aranżację łazienki w stylu trendy: nowoczesnym, minimalistycznym, inspirowanym naturą i jednocześnie funkcjonalnym. W styl trendy wpisuje się nowa seria umywalek „Urbi”, do której należy umywalka „Urbi 2”. Umywalki „Urbi” - zaprojektowane przez Carla Urbinatiego – to eleganckie, niebanalne przedmioty, świetnie komponujące się z nowoczesnymi przestrzeniami. Wymiary umywalki „Urbi 2” to 66x38 cm, montowana na blacie. Seria umywalek „Urbi” obejmuje 8 propozycji, z których każda ma inny kształt. Model „Urbi 2” stanowi wariację na temat geometrii. Linia falista, która określa jej kształt będzie oryginalnym akcentem w każdej łazience. Umywalka posiada dodatkową przestrzeń na akcesoria.

Gwarancja: 5 lat
Cena netto: 770 zł


WYRÓŻNIENIE

umywalka: CLEAR 80 CM
producent: IDEAL STANDARD


Umywalka „Clear” to produkt z jednej z czterech rodzin umywalek pod wspólnym szyldem kolekcji „Simply U”. Rodzina umywalek „Clear” odznacza się ciekawym wzornictwem z funkcjonalnymi blatami. Wszystkie umywalki z tej serii dzięki systemowi Ideal Flow pozbawione są otworów przelewowych. Kolor: eurowhite. Projekt: Artefakt

Gwarancja: dożywotnia
Cena netto: 1 429 zł
WYRÓŻNIENIE

seria ceramiki: FLOW 300 BY HADI TEHERANI
producent: KERAMAG

Symbol „300”, identyfikujący serię „Flow”, oznacza podaną w milimetrach wysokość umywalek
i miski WC. Taką samą wysokość mają płytki dekoracyjne wykończone białym szkłem z połyskiem
lub egzotycznym fornirem heban makassar. Płytki te, zamontowane w jednej linii z umywalką, podkreślają jej płynny, falujący kształt. W ten sam sposób może być podkreślona linia miski ustępowej.

W skład serii ceramiki wchodzą dwie umywalki (szer.: 50 i 70 cm) i miska ustępowa, ale m.in. dzięki dodatkowym akcesoriom i płytkom dekoracyjnym można indywidualnie zaaranżować łazienkę. Ceramika „Flow 300” produkowana jest w kolorze białym (white alpin). Dostępna jest ze specjalnym szkliwem KeraTect, dzięki któremu nie brudzi się tak szybko, a utrzymanie czystości jest dużo łatwiejsze.

Gwarancja: 7 lat
Cena netto: 851 zł (umywalka 70x50), 455 zł (umywalka 50x36), 1 110 zł (miska ustępowa 6 l, wisząca)
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA