Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Ceramika Tubądzin otrzymała wyróżnienie w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy. Producent płytek ceramicznych został wyróżniony przez PIP w kategorii zakładów zatrudniających powyżej 251 pracowników.
Celem konkursu jest promowanie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i ochrony pracy oraz inspirowanie pracodawców do tworzenia bezpiecznych i ergonomicznych miejsc pracy. W tegorocznej, dwunastej edycji wzięło udział ponad 200 przedsiębiorców z całego kraju. Do finału zakwalifikowało się 65 zakładów z całego kraju. Główny Inspektorat Pracy przyznał nagrody i wyróżnienia w 3 kategoriach: zakładów zatrudniających do 50 pracowników, od 50 do 250 pracowników i powyżej 251 pracowników. Nagrody otrzymało 12 firm, wyróżnienia zaś 13.
Uroczyste wręczenie wyróżnień odbyło się 28 listopada ub.r. w siedzibie Sejmu. Ponadto Ceramika Tubądzin otrzymała list gratulacyjny od Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Aleksandra Kwaśniewskiego oraz wicemarszałka Sejmu Andrzeja Leppera.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA