Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Ceramika Tubądzin została laureatem tytułu „Firma Roku 2005”. Producentowi płytek ceramicznych wyróżnienie to przyznał Polski Klub Biznesu. W uzasadnieniu jury firma otrzymała je za: „dynamiczny rozwój,  światowy poziom wzornictwa i jakości produktów”. Uroczystość wręczenia okolicznościowego dyplomu i statuetki odbyła się 21 stycznia na Zamku Królewskim w Warszawie.
Prestiżową nagrodę Polskiego Klubu Biznesu traktujemy jako wielki zaszczyt i wyróżnienie. Cieszymy się wszyscy, cała załoga zakładów w Tubądzinie i w Ozorkowie, bowiem tytuł „Firmy Roku” potwierdza naszą wiodącą pozycję w grupie krajowych producentów płytek ceramicznych – powiedział Andrzej Wodzyński, współwłaściciel Ceramiki Tubądzin.
Tytuł „Firma Roku” kapituła konkursu przyznaje tym przedsiębiorstwom, które dbają o ochronę środowiska, wyróżniają się innowacyjną organizacją oraz dynamiką rozwoju i starają się o tworzenie nowych miejsc pracy. Ceramika Tubądzin tytuł „Firmy Roku” zdobyła już po raz drugi.
Płytki ceramiczne marki Tubądzin są produkowane w fabrykach w Tubądzinie i w Ozorkowie (Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna). W obydwu zakładach pracuje łącznie 800 osób.
Płytki Ceramiki Tubądzin znajdują swoich nabywców w kraju i za granicą.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA