Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Bosan - warszawska hurtownia artykułów sanitarnych - pod koniec ub. roku rozpoczęła współpracę z tureckim producentem ceramiki - firmą Vitra.

Po uzyskaniu certyfikatu PZH na tę ceramikę Bosan rozpoczął jej sprzedaż i promocję na rynku. Firma nawiązała już pierwsze kontakty z hurtowymi odbiorcami - w Warszawie współpracuje m.in. z firmą Sobmar.

Współpraca Bosana z firmą Vitra jest wynikiem rozszerzania asortymentu przez hurtownię. Jeszcze półtora roku temu Bosan specjalizował się w handlu artykułami instalacyjnymi i grzewczymi. Obecnie w jego ofercie znaleźć można także wyposażenie łazienki.

Na współpracę z tureckim producentem firma zdecydowała się, gdyż jest to renomowany dostawca, a jego produkty znane są klientom w Europie Zachodniej. W wielu europejskich krajach Vitra ma swoje bezpośrednie przedstawicielstwa.

- Poszukiwaliśmy producenta z tzw. wyższej półki o niebanalnym wzornictwie i przekrojowym asortymencie. Vitra spełnia te wszystkie założenia, jej oferta jest bogata i zróżnicowana - mówi Halina Żelichowska z firmy Bosan.

W ofercie Vitry znajduje się ponad 30 kolekcji ceramiki, a także m.in. brodziki, pisuary. Są to produkty zróżnicowane wzorniczo i cenowo. Ceramikę o nowoczesnym designie reprezentują takie serie jak np. Calm, Laguna, La Fayette, produkty klasyczne to m.in. serie Berwick, Aria, Epoca, Isis.

Kilka z wymienionych serii można zobaczyć na ekspozycji w firmie Bosan. Niewielka powierzchnia, którą dysponuje Bosan pozwala na ekspozycję jedynie wycinka oferty tureckiego producenta. Najprawdopodobniej do połowy 2004 r. Bosan będzie miał swój własny salon wyposażenia łazienki, w którym będzie mógł pokazać większą część oferty. Plany firmy na 2004 r. zakładają również rozpoczęcie współpracy z architektami.

Vitra obejmuje swoje produkty 10-letnią gwarancją. W ofercie za dopłatą dostępne są 2 powłoki zabezpieczające ceramikę:

VitrAclean - powłoka ułatwiająca czyszczenie i VitrAhygiene - antybakteryjna.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA