Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Sieć salonów firmy Cermag wzbogaciła się o kolejny obiekt. Na 8 września zapowiedziano oficjalne otwarcie nowego punktu sprzedaży, tym razem w Kołobrzegu. W jego ofercie  znajdą się płytki ceramiczne, armatura łazienkowa oraz chemia budowlana. Obiekt zlokalizowany przy ul. Sienkiewicza 19 posiada powierzchnię około 400 m2 i w chwili obecnej zatrudnia 6 osób. W najbliższych miesiącach planowane jest zwiększenie zatrudnienia.
Na uroczystość oficjalnego otwarcia zaproszono przedstawicieli dostawców firmy Cermag, lokalnych odbiorców oraz architektów i dziennikarzy. Dodatkową atrakcję w programie imprezy ma stanowić recital Krystyny Prońko.
Salon w Kołobrzegu to już piąty obiekt wchodzący w skład sieci Cermagu - dotychczas firma koncentrowała swoją działalność głównie w Polsce południowo-zachodniej. Posiada również biuro handlowe w Warszawie. Cermag stawia na szeroką ofertę, oferując swoim klientom produkty  z praktycznie każdej \"półki\" cenowej - począwszy od kolekcji znanych projektantów, takich jak Valentino, Starck czy Kenzo, po wyroby producentów z Chin.             

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA