Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Salon firmowy Cermag Poznań zyskał nowy wygląd. Stało się okazją do świętowania. 20 października 2012 roku uroczyście zaprezentowano jego nową odsłonę. Zaproszeni goście mogli nie tylko podziwiać ogromną przestrzeń salonu, ale także poznać nowy asortyment.
Tematem przewodnim spotkania było Zdrowe Wnętrze, przygotowane wspólnie z firmami Sitag i Med Polonia. Atrakcjami wieczoru były: pokazy zumby, możliwość skorzystania z porad fizjoterapeuty, konkurs projektowy, a także wyśmienite zdrowe jedzenie i doskonała muzyka. Spotkanie uświetnili najlepsi poznańscy architekci i przedstawiciele świata biznesu.
Portfolio produktowe Cermag Poznań to już nie tylko płytki ceramiczne, ceramika i armatura sanitarna, ale również ekskluzywne oświetlenie oraz meble na wymiar. Wizytówką firmy nadal pozostają czołowi projektanci oraz światowy design na najwyższym poziomie. Nowa, powiększona przestrzeń salonu pozwoliła na zaprojektowanie kilku specjalnych stref, gdzie wygodnie, przy dobrej kawie i w przyjaznym otoczeniu podejmowane są wybory dotyczące produktów i aranżacji wnętrz.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA