Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Najważniejsza impreza targowa skupiająca producentów płytek ceramicznych oraz wyposażenia łazienek \"Cersaie\" w bieżącym roku odbędzie się w dniach od 28 września do 3 października.

W tegorocznych, 22. bolońskich targach zaprezentuje się ponad tysiąc firm. Wśród wystawców znajduje się tylko jeden polski producent - Ceramika Paradyż. W bolońskiej imprezie polski producent płytek ceramicznych będzie uczestniczyć już po raz czwarty. Firma zamierza zaprezentować najnowsze kolekcje ceramiczne, które przedstawiciele przedsiębiorstwa określili jako \"niespodzianki\".

Powierzchnia ekspozycyjna targów \"Cersaie 2004\" wyniesie 156 tys. m2. Specjalnie na tegoroczną imprezę przygotowano nowy pawilon o powierzchni

28 tys. m2. Swoją ofertę zaprezentuje ponad tysiąc wystawców, spośród których ponad 200 to firmy zagraniczne. Zwiedzający targi będą mogli zobaczyć najnowszą ofertę producentów płytek ceramicznych, akcesoriów, a także mebli łazienkowych.

Targom \"Cersaie\" będą towarzyszyły liczne przedsięwzięcia. Po raz kolejny zostanie zaprezentowana wystawa eksperymentalnych projektów wykorzystujących płytki ceramiczne \"Exercises in Architecture\". Przedsięwzięcie to organizowane jest przez włoskie stowarzyszenie Assopiastrelle oraz prestiżową pracownię wzorniczą Domus Academy. Projekty, które są przygotowywane w Domus Academy wychodzą poza tradycyjne - dekoracyjne i funkcjonalne - zastosowanie ceramiki dążąc do rozwinięcia nowych form estetyki i nowych technologii. W bieżącym roku 69 młodych projektantów z całego świata pracowało pod kierownictwem siedmiu uznanych designerów, takich jak Massimo Iosa Ghini, Denis Santachiara, Dante Donegani i in. Dzięki tej współpracy powstały 22 projekty, które zostaną zaprezentowane na wystawie. Po raz drugi zorganizowane zostanie także \"Markitecture\" - przedsięwzięcie adresowane do architektów, którego celem jest zaprezentowanie procesów zachodzących w architekturze.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA