Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Grupa Cersanit intensywnie angażuje się w działalność charytatywną. Trwają właśnie rozmowy na temat systematycznego przekazywania stałej kwoty na rzecz Fundacji „Mimo Wszystko” prowadzonej przez Annę Dymną.
- Jesteśmy świadomi, że potrzeb jest bardzo wiele, ale mamy również nadzieję, że regularne wsparcie finansowe pomoże Fundacji w stabilnym dysponowaniu środkami dla najbardziej potrzebujących – mówi Grzegorz Saniawa, dyrektor sales support Grupy Cersanit.
Grupa Cersanit już wcześniej była jednym z głównych darczyńców Fundacji. 4 marca tego roku, podczas Dorocznego Spotkania Partnerów Handlowych Grupy Cersanit odbyła się aukcja charytatywna na rzecz Fundacji. Zebrana kwota 109 tysięcy zł. wystarczyła na protezy dla 16-letniego Michała Chrobaka, który urodził się bez dłoni i bez stóp, oraz na wsparcie dla kilku innych najbardziej potrzebujących podopiecznych Fundacji.
- Po raz pierwszy uczestniczyliśmy w wydarzeniu zorganizowanym na taką skalę i na takim poziomie – komentuje Bolesław Kozina, fundraiser Fundacji „Mimo Wszystko”. - Tego typu aukcje, dzięki którym otrzymujemy jednorazowo duże wsparcie, zdarzają się niezwykle rzadko. A my co miesiąc otrzymujemy kilkaset próśb o pomoc. Często są to bardzo dramatyczne listy osób niepełnosprawnych, które nie mają środków finansowych na podstawowe potrzeby, nie wspominając o realizacji swoich marzeń. Dlatego tak ważne jest dla nas stałe wsparcie, na które możemy liczyć ze strony różnych firm i ludzi dobrej woli.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA