Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Już po raz 23., w terminie 8-12.02.2005, odbędą się Międzynarodowe Targi Płytek Ceramicznych, Materiałów i Wyposażenia Łazienek Cevisama w Walencji. To najważniejsza, zaraz obok bolońskiego Cersaie, impreza wystawiennicza branży płytkarskiej.

Jak podaje oficjalna strona organizatora imprezy, do tej pory udział w targach zapowiedziało blisko 670 firm z ok. 20 krajów. Jednak liczba ta - jak szacują organizatorzy - może się znacznie powiększyć. Jak zwykle najliczniej reprezentowane będą, obok Hiszpanii, Portugalia i Włochy. Na początku listopada ub.r. liczbę zagranicznych wystawców ogółem określono na 140. Szacuje się, że prezentujące się w ramach targów firmy, zajmą w tym roku łącznie powierzchnię 77 tys. m2. (W roku ubiegłym 1151 wystawców zajęło łącznie powierzchnię ponad 87 tys. m2.)

Cevisamie jak co roku towarzyszyć będą targi Marmol poświęcone kamieniowi naturalnemu i związanemu z jego obróbką przemysłowi. Natomiast po raz pierwszy w ramach targów zorganizowana zostanie wystawa Trans-Hitos. Zaprezentowane zostaną na niej wzornicze i technologiczne nowości sektora płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek przeznaczonych pod inwestycje. Będzie to największe wspólne przedsięwzięcie hiszpańskich producentów dedykowane inwestorom.

Cevisama to także jak zwykle imprezy o charakterze konkursowym. Wśród nich organizowany jest międzynarodowy konkurs wzornictwa przemysłowego i innowacji technologicznych płytek ceramicznych, skierowany do studentów architektury i wzornictwa przemysłowego oraz Alfa de Oro - międzynarodowy konkurs wzornictwa szkła i ceramiki.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA