Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Od 5 do 9 lutego trwać będą Międzynarodowe Targi Płytek Ceramicznych, Wyposażenia Łazienek i Kuchni Cevisama. Impreza tradycyjnie już odbędzie się w Walencji (Hiszpania).
Podczas  targów swoją ofertę zaprezentują wytwórcy płytek, jak i wyposażenia łazienkowego, wśród których najliczniejszą grupę jak co roku stanowić będą Hiszpanie. Od poprzedniej edycji rośnie jednak liczba obecnych na Cevisamie wystawców z Włoch, o których organizatorzy targów zabiegali w szczególności.
Formuła Cevisamy wzbogaca się także z roku na rok o nowe imprezy towarzyszące. Odwiedzający targi uczestniczyć będą mogli w inicjatywach odbywających się pod wspólnym hasłem Cevisama Indi. Wśród nich znajdą się w tym roku m.in. Trans/Hitos - pokaz trendów dominujących w designie płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek, Baneo – konkurs na zastosowanie nowych rozwiązań wzorniczych i technologicznych w łazience, H2Show – czyli wystawa prezentująca trendy łazienkowe. Nowością tej edycji targów będzie także Bluespace, Międzynarodowa Wystawa Nowej Kultury Łazienkowej. Prezentowane mają być na niej produkty, nazwiska designerów, nazwy marek, które zasadniczo wpływają na ukonstytuowanie się nowego sposobu myślenia o łazience.
W zeszłym roku podczas targów Cevisama swoją ofertę zaprezentowało 1135 wystawców, w tym 363 z zagranicy. Powierzchnia ekspozycyjna objęła blisko 83,5 tys. m2. 
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA