Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Zmęczenie, stres, brak czasu... Jak sobie z tym poradzić? Choć naukowcy prześcigają się w wymyślaniu sposobów na redukcję i eliminację niepożądanych odczuć, to dane dotyczące stresu są coraz bardziej niepokojące. Ludzie mają coraz mniej energii, żeby cieszyć się życiem. Praca do późnych godzin wieczornych i mała ilość czasu na odpoczynek sprawiają, że ludzkie akumulatory muszą zostać naładowane. Gdzie to zrobić – może w wannie? Z pomocą przychodzi tam system SENSUALIGHT proponowany przez markę POOLSPA.
 
Na szczęście wyniki badań nad stresem przeprowadzone w ciągu ostatnich 20 lat są bardzo obiecujące. Dzięki nim wiemy, że w kwestii własnej odporności na stres mamy więcej do powiedzenia, niż dotychczas sądziliśmy. Naukowcy i specjaliści zajmujący się problemem stresu nie podają oczywiście recepty na to, jak osiągnąć równowagę organizmu i później ją utrzymać, eliminując stres ze swojego życia, ale podkreślają, że sposobów istnieje wiele.
Jednym z nich jest chromoterapia, czyli wykorzystanie w odpowiedni sposób leczniczych właściwości, jakie kryją w sobie kolory. Już starożytni zauważyli, że to właśnie światło i barwy mają życiodajną energię niezbędną do utrzymania harmonii, a dobre samopoczucie związane jest między innymi z prawidłową równowagą kolorów w organizmie. To właśnie chromoterapia ma pomóc w utrzymaniu tej równowagi, poprzez eliminację lub dostarczenie określonego koloru.
Korzystne działanie chromoterapii w walce ze stresem zauważyli nie tylko naukowcy, ale także producenci, którzy w swoich produktach starają się wykorzystać jak najwięcej rozwiązań redukujących napięcie. Taką firmą jest POOLSPA, której najważniejszym celem jest troska o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie klientów. Zgodnie z tą misją od początku istnienia firmy w swoich produktach stosujemy technologie, które wpływają na redukcję stresu i zmęczenia. POOLSPA jako producent wanien wie, że jednym z niezawodnych sposobów na odprężenie jest kąpiel. Dlatego oprócz szerokiej gamy hydromasaży firma wprowadziła do swojej oferty unikatowy system SENSUALIGHT, który wykorzystuje chromoterapię. SENSUALIGHT umożliwia wykorzystywanie zbawiennych dla zdrowia właściwości kolorów w zaciszu własnej łazienki.

Czym jest system SENSUALIGHT?
SENSUALIGHT to innowacyjna technologia wykorzystująca właściwości kolorów w walce ze stresem i zmęczeniem. System umożliwia terapię kolorami na kilka sposób – wszystko zależy od cyklu, który wybierzemy, czyli tempa zmiany poszczególnych barw oraz ich intensywności. Szybko zmieniające się oświetlenie pobudza krążenie w organizmie, tryb łagodnych zmian kolorystycznych wpływa natomiast kojąco na mięśnie. Zwolennikom stałego koloru system pozwala na ciągłe utrzymanie jednej barwy, która najkorzystniej wpływa na ich samopoczucie. Kolor żółty przywraca siły witalne, tryb pomarańczy i czerwieni, to zastrzyk energii na cały kolejny dzień. Niebieski wspiera umysł wprowadzając go w stan głębokiej relaksacji i odprężenia.
Wyjątkową zaletą systemu SENSUALIGHT jest łatwość z jaką można go używać. Zamiast wielu skomplikowanych kombinacji, firma POOLSPA oferuje program, który idealnie wpasowuje się w różne potrzeby organizmu. System jest bardzo łatwy w obsłudze ponieważ posiada wbudowany panel sterowania.
System świateł został idealnie skomponowany między innymi z wanną „Orbita” marki POOLSPA – światło podkreśla wyjątkowy kształt tego modelu, jednocześnie nadając mu niepowtarzalny charakter. Dzięki tej unikatowej kompozycji ceramiki i oświetlenia zwykła kąpiel zamienia się w niezapomniane doznanie. 
System SENSUALIGHT jest przyjazny środowisku – dzięki zastosowaniu technologii LED maksymalnie zmniejsza zużycie energii elektrycznej podczas kąpieli, zachowując jednocześnie doskonałą wydajność świetlną. Stanowi gwarancję oszczędności, prostoty obsługi oraz bezawaryjnego działania przez wiele lat. Jego wysoka jakość gwarantowana jest przez certyfikat CE.
System można kompletować z każdym typem wanny z oferty POOLSPA – dzięki temu może się on znaleźć w każdej domowej łazience, ale też w hotelu, czy centrum SPA. Więcej informacji na temat SENSUALIGT i jego właściwości można znaleźć na: www.poolspa.pl


Roca Polska Sp. z o.o., ul. Wyczółkowskiego 20, 44-109 Gliwice, www.roca.pl, www.poolspa.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA