Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Nowoczesne wzornictwo stosowane w wystroju wnętrz stawia przed projektantami urządzeń sanitarnych i grzewczych coraz to nowe wyzwania. Firma Termix zaprezentowała na targach Instalacje 2004 w Poznaniu najnowszą kolekcję grzejników do łazienek oraz kolekcję grzejników dekoracyjnych Futuro, obok których nikt ze zwiedzających nie przeszedł obojętnie.

Grzejniki z kolekcji Futuro zaprojektowane przez zdolnego plastyka Paulo Nero, wyróżnia zastosowanie różnorodnych materiałów, chętnie dzisiaj wykorzystywanych przez architektów wnętrz. Bardzo prosta forma grzejników to synteza podstawowych brył geometrycznych doskonale wpisująca się w trendy obowiązujące obecnie w modzie wnętrzarskiej.

Na szczególną uwagę zasługują licznie wykorzystywane w grzejnikach elementy wykończeniowe wykonane z drewna, w kolorach np. wenge, mahoń i buk. Receptą na sukces kolekcji Futuro było zgranie kolorystyki drewna i szkła z nowocześnie wykończonymi elementami stalowymi pokrytymi doskonałymi lakierami strukturalnymi.

Model Lugano, w którym wykorzystano lustro oprawione drewnem wenge może mieć zastosowanie zarówno w holu jak i w przestronnej łazience. Producent nie zapomniał też o ważnych rozwiązaniach technicznych. We wszystkich grzejnikach oprócz dolnego przyłącza umożliwiającego zastosowanie standardowych konsol przyłączeniowych, producent przewidział możliwość zastosowania grzałki elektrycznej, nieocenionej zwłaszcza w chłodniejsze dni przed okresem grzewczym.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA