Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Ponad 250 instalatorów wzięło udział w konkursie „Co wiesz o zaprasowywaniu?”. Był on częścią kampanii informacyjnej „Zaprasowywanie zamiast lutowania”. Nagrodę główną – nowoczesną zaciskarkę ze szczękami – wygrał Andrzej Brodzki z Kalisza.
Żeby wziąć udział w konkursie wystarczyło poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania dotyczące technologii zaprasowywania, przesłać kupon pocztą na wskazany adres i mieć odrobinę szczęścia w losowaniu. Kupony konkursowe można było znaleźć w prasie branżowej, w wybranych punktach sprzedaży lub otrzymać podczas szkoleń firmy Viega. Na uczestników czekały atrakcyjne nagrody: zaciskarka Pressgun Picco ze szczękami oraz vouchery na złączki zaprasowywane o wartości 1000 i 500 zł netto. Dodatkowo pierwszych 50 osób, które nadesłały prawidłowo wypełnione kupony, otrzymało nagrody gwarantowane – stalowe kubki Viega. Nagroda główna trafiła w ręce Andrzeja Brodzkiego z Kalisza.
- Od dawna chciałem mieć taką poręczną zaciskarkę – cieszył się zwycięzca. - Przyda mi się zwłaszcza przy remontach instalacji gazowych, które dość często wykonuję. Pytania konkursowe nie były dla mnie trudne, ponieważ regularnie czytam prasę branżową i zawsze wiem co dzieje się na rynku.
Duże zainteresowanie akcją i niemal w stu procentach poprawne odpowiedzi na pytania świadczą o rosnącej popularności zaprasowywania wśród polskich instalatorów. Firma Viega zamierza prowadzić w przyszłości dalsze działania promujące tę nowoczesną, szybką i bezpieczną technologię.
Pełna lista osób które otrzymały nagrody znajduje się na stronie internetowej: www.viega.pl/konkurs

Na zdjęciu: Andrzej Brodzki odbiera nagrodę z rąk przedstawiciela firmy Viega (fot. Viega)

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA