Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
16 listopada 2007 r. w firmie BoMar2 w Krakowie odbyło się szkolenie, którego głównym tematem były produkty włoskiej marki Cesana. Organizatorem spotkania była firma Coram Poland – dystrybutor produktów Cesana na polskim rynku.
W szkoleniu udział wzięli pracownicy BoMaru2 oraz współpracujący z nim architekci. Poprowadził je natomiast Federico Catelli, dyrektor odpowiedzialny za sprzedaż w firmie Cesana. Przedstawił on historię i rozwój firmy Cesana. Zaprezentował również  produkty wprowadzone na polski rynek w 2007 r. oraz nowości, które będą reprezentować włoską markę w roku 2008, m.in. kabiny z linii „Tecnoslide”. Ponad 20 osób zebranych na spotkaniu mogło osobiście sprawdzić jakość szkła stosowanego w kabinach Cesana. Architekci i pracownicy salonu chętnie poddawali szklaną taflę próbom: m.in. testowi na obciążenie oraz próbie rozbicia.
W dalszej części spotkania Tomasz Darewski, dyrektor handlowy Coram Poland, zaprezentował wybrane produkty wprowadzone na rynek w bieżącym roku, m.in. kabinę „Logic Horizon”, ceramikę „Ovo”, koncepty „Items” i „Boston”.
- Niewykluczone, że będziemy chcieli częściej organizować spotkania z architektami i pracownikami firm, które zajmują się dystrybucją produktów sprzedawanych przez Coram Poland – powiedział Tomasz Darewski. - Efekty takich spotkań wydają się być bardzo korzystne.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA