Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W połowie stycznia Cortina otworzyła swój nowy salon łazienkowy w Białymstoku, który mieści się przy ulicy Andersa.  Z tej okazji w dniach 14-16 stycznia firma zorganizowała dla swych nowych i dotychczasowych klientów Wielkie Otwarcie, w trakcie którego mogli liczyć na specjalne rabaty w wysokości 25% na wszystkie wystawione towary.
W nowym salonie na 490 m2 powierzchni wystawienniczej przygotowano 24 aranżacje łazienkowe i 10 firmowych  ekspozytorów Ceramiki Tubądzin. Salon był od początku tworzony zgodnie z nowymi zasadami identyfikacji wizualnej firmy Cortina, które zostały wdrożone ponad rok temu. W ofercie salonu dominują uznane marki średniego i wyższego segmentu. Na ofertę płytek ceramicznych składają się kolekcje Ceramiki Tubądzin, Ceramiki, Paradyż, Opoczna, Nowej Gali oraz płytki samodzielnie importowane (m.in. z Hiszpanii) przez Cortinę. Pozostała oferta to m.in. produkty firm Novellini i Ideal Standard, a także Hansa, Hansgrohe, Kludi, Ferro i Tres.
Wraz o otwarciem nowego salonu przestał funkcjonować dotychczasowy salon firmy Cortina, który mieścił się przy ul. Towarowej.  Tym samym liczba salonów firmy (obecnie jest ich 9) nie zmieniła się. Podobnie bez zmian zostały numery telefonów oraz faksów.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA