Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Sieć salonów łazienkowych Cortina uruchomiła swój fan page na portalu Facebook.com. Na profilu Cortina-Inspiracje regularnie pojawiają się ciekawostki łazienkowe oraz inspirujące aranżacje. Nie zabraknie na nim także porad i podpowiedzi, efektownych zdjęć czy konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.
Pod adresem www.facebook.com/ pages/CORTINA-INSPIRACJE/ 117362151684686 fani znajdą informacje pośrednio i bezpośrednio związane z tematem łazienki. Historyczne ciekawostki, warte odwiedzenia miejsca, bieżące informacje o wydarzeniach w salonach, a przede wszystkim oryginalne oraz wyjątkowe inspiracje. Cortina-Inspiracje to najnowsze trendy aranżacyjne oraz pomysły na modne wnętrza w jednym miejscu.
 – Chcemy, żeby nasz fan page był miejscem inspiracji dla ciekawych i niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych. Mamy nadzieję, że fanom spodobają się nowinki ze świata łazienek oraz konkursy, które dla nich przygotujemy. Bardzo chętnie poprowadzimy dialog z osobami poszukującymi propozycji na urządzenie nowoczesnych wnętrz  – mówi Estera Szulc, specjalista ds. marketingu sieci Cortina.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA