Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Od ponad trzech lat Cortina S.A. funduje swoim najbardziej efektywnym odbiorcom hurtowym atrakcyjne wycieczki zagraniczne. W tym roku, w ostatnim tygodniu września, na zaproszenie firmy pojechało do Turcji ok. 40 osób. Blisko czteroletnie doświadczenie Cortina S.A. w prowadzeniu programu motywacyjnego pokazało, że taka forma premiowania za wysokie obroty i terminowe płatności jest dla klientów najbardziej satysfakcjonująca.
Po pierwszej edycji, w której nagrodą była wycieczka, nasi odbiorcy poddali nam pod rozwagę pomysł, żeby następna edycja programu premiowana była „gotówką”. Po dość krótkim okresie rozliczenia gotówkowego zaczęliśmy otrzymywać sygnały, iż wyjazd zagraniczny jest nagrodą bardziej satysfakcjonującą. Krótko mówiąc – pieniądze „rozchodzą się” bez wymiernego efektu. Atrakcyjna wycieczka natomiast pozostawia po sobie miłe wspomnienia, zdjęcia, umocnienie biznesowych kontaktów, odpoczynek z rodziną. (Program jest ustawiony tak, że przekroczenie pewnego progu obrotów pozwala na wyjazd z osobą towarzyszącą, co jest chętnie wykorzystywane). Zostaliśmy więc poproszeni, aby wrócić do premii w formie atrakcyjnego wyjazdu zagranicznego – mówi Katarzyna Dąbrowska, dyrektor generalny i prokurent Cortina S.A.
W tym roku wraz z najlepszymi odbiorcami hurtowymi do Turcji pojechali także dyrektorzy oddziałów oraz wybrani pracownicy z działu hurtu. Premię
w postaci wycieczki otrzymali ci kie-
rownicy, których największa liczba klientów hurtowych zakwalifikowała
się do wyjazdu, i ci pracownicy, którzy opiekowali się klientami.
W tym roku wraz z Cortiną pojechały także dwie osoby z firmy Cersanit. Jako że w bieżącym roku Cortina szczególny  nacisk kładzie na sprzedaż wyrobów tego właśnie producenta, wyjazd jest dobrą platformą do porozumienia dla obu stron. Krótka prezentacja Cersanitu, planów rozwoju Cortiny oraz forum dyskusyjne to planowane, „oficjalne” elementy wyjazdu.
Podobnie działający program motywacyjny Cortina S.A. proponuje także dyrektorom swoich oddziałów. W tym roku, już w październiku będą mogli oni odpocząć na Teneryfie.    
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA