Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Od ponad trzech lat Cortina S.A. funduje swoim najbardziej efektywnym odbiorcom hurtowym atrakcyjne wycieczki zagraniczne. W tym roku, w ostatnim tygodniu września, na zaproszenie firmy pojechało do Turcji ok. 40 osób. Blisko czteroletnie doświadczenie Cortina S.A. w prowadzeniu programu motywacyjnego pokazało, że taka forma premiowania za wysokie obroty i terminowe płatności jest dla klientów najbardziej satysfakcjonująca.
W tym roku wraz z najlepszymi odbiorcami hurtowymi do Turcji pojechali także dyrektorzy oddziałów oraz wybrani pracownicy z działu hurtu. Premię
w postaci wycieczki otrzymali ci kierownicy, których największa liczba klientów hurtowych zakwalifikowała się do wyjazdu, i ci pracownicy, którzy opiekowali się klientami.
W tym roku wraz z Cortiną pojechały także dwie osoby z firmy Cersanit. Jako że w bieżącym roku Cortina szczególny  nacisk kładzie na sprzedaż wyrobów tego właśnie producenta, wyjazd jest dobrą platformą do porozumienia dla obu stron. Krótka prezentacja Cersanitu, planów rozwoju Cortiny oraz forum dyskusyjne to planowane, „oficjalne” elementy wyjazdu.
Podobnie działający program motywacyjny Cortina S.A. proponuje także dyrektorom swoich oddziałów. W tym roku, już w październiku będą mogli oni odpocząć na Teneryfie.     
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA