Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Cristallo oznacza kryształ, czyli eleganckie piękno, doskonałość wielokrotnych załamań układających się w fantazyjne płaszczyzny. Najnowsza kolekcja wanien Cristallo firmy Pool-Spa jest kontynuacją dążeń firmy do tworzenia produktów inspirowanych przez najbardziej subtelne, uniwersalne wyczucie smaku.

Specjalnie dla Pool-Spa kolekcję Cristallo stworzył Marcello Cutino - włoski projektant, współpracujący również z firmą Roca. Pierwszą wanną inaugurującą nową kolekcję, w której znajdzie się od 5 do 7 modeli, jest wanna Diamante.

Wyraźna inspiracja kształtem kryształu nawiązuje do popularnego obecnie minimalistycznego stylu, który z dużym powodzeniem zapoczątkowała w kolekcji Pool-Spa wanna Vita, zdobywająca coraz większe uznanie klientów. Wzornictwo wanny Diamante otwierającej nową kolekcję charakteryzuje się napiętymi łukami, wyrazistymi i mocno załamanymi liniami oraz krawędziami o podwójnych pochyleniach.

Wprowadzenie na rynek kolekcji Cristallo jest odpowiedzią Pool-Spa na rosnące wymagania rynku dotyczące nie tylko niezawodności i jakości, ale w coraz większym stopniu nowoczesnego i modnego wzornictwa. Pool-Spa rozumie, że obowiązkiem lidera jest zaspokajać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów i od lat daje temu wyraz.

Marcello Cutino - urodził się w 1958 r. w Veneto. Ukończył Instytut Sztuk Pięknych w Weronie, a także Wzornictwo Przemysłowe na mediolańskiej Politechnice Wzornictwa. Obecnie jest właścicielem pracowni projektowej BCF. W swojej karierze tworzył i prowadził projekty wzornicze dla takich firm jak: Franke, Roca, Ideal Standard, Faber, Alluflon, Fiamm, Frascio, Intercomp, Oba, Fato czy Falerii. Swoją marką, postrzeganą jako znak charakterystyczny włoskiego wzornictwa i globalnej kultury produktu, firmuje wiele międzynarodowych projektów. Jego projekt \"Monolite Fiamm\" otrzymał wyróżnienie Compasso dŐOro 1997 (Złoty Kompas Ő97).

Jest autorem artykułów w najlepszych włoskich czasopismach lansujących nowoczesne wzornictwo:

\"Il Bagno\", \"Bagno & Accesori\",

\"Auto & Design\", \"LŐambiente cucina\", \"Modo\". Profesjonalizm Marcela Cutino, doświadczenie i pasja w urzeczywistnianiu twórczych wizji, a także tworzenie kreatywnej, partnerskiej współpracy pozwalają wielu firmom, dla których projektuje stawić czoła rynkowym wyzwaniom.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA