Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma CWS-boco Polska otrzymała tytuł „Solidny Pracodawca Roku 2009”, przyznany w ramach szóstej edycji ogólnopolskiego konkursu, organizowanego przez wydawcę dodatku „Rzecz o biznesie” ukazującego się w dzienniku „Rzeczpospolita”. Wyróżnienie zostało oficjalnie ogłoszone podczas uroczystej gali w zamku pokrzyżackim w Gniewie w dniach 20-22 maja 2010 r.
Konkurs „Solidny Pracodawca Roku” to ogólnopolski projekt w dziedzinie zarządzania personelem, którego celem jest wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce. Laureaci wybierani są na podstawie kryteriów związanych z warunkami pracy, terminowością wypłat wynagrodzeń oraz warunkami socjalnymi. Ponadto istotne są opinie o firmie i dynamika zatrudnienia na przestrzeni ostatnich lat.
W ramach polityki personalnej prowadzonej przez CWS-boco Polska, firma dąży do standaryzacji procesów zarządzania pracownikami. Dodatkowo pracuje nad ujednoliceniem zakresu zadań i odpowiedzialności na poszczególnych szczeblach zatrudnienia w firmie. CWS-boco Polska to przede wszystkim firma solidarna, która w miarę możliwości pomaga swoim pracownikom – czy to w przypadku nieszczęścia osobistego, czy problemów zdrowotnych lub finansowych.
Obecnie spółka zatrudnia prawie 400 osób na umowę o pracę oraz na stałe współpracuje z setką osób na zasadach pracy tymczasowej i z zewnętrznymi kierowcami w dziale logistyki. Ponadto, jeszcze w tym roku, firma CWS-boco planuje zwiększyć zatrudnienie w związku z otwarciem nowego zakładu pralniczego w Międzyrzeczu.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA