Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W marcu odbył się pierwszy cykl spotkań dla dyrektorów i kierowników firm Grupy SBS. Ich podstawowym celem było dopracowanie form współpracy i przepływu informacji oraz budowanie spójnej polityki handlowej grupy.
Spotkania odbywały się w łódzkiej siedzibie SBS, w trzy kolejne poniedziałki i wtorki (zaczynając od 6-7 marca). Służyły m.in. wyjaśnieniu wątpliwości zgłaszanych przez partnerów handlowych (kwestie związane z zasadami przesyłania zamówień, potwierdzeń, faktur itp.). Wzięło w nich udział ponad 100 osób odpowiedzialnych za sprzedaż w swoich firmach. Ze strony centrali Grupy SBS w spotkaniach uczestniczyli prezes Sławomir Maciejewski, dyrektor Maciej Korycki, a także przedstawiciele działów sprzedaży, marketingu, finansów i logistyki.
Spotkania były też okazją do zaprezentowania nowych produktów w markach Delfin i Keller. Swoją oficjalną premierę będą one miały na targach Instalacje (na rynku dostępne będą od kwietnia). Marka Delfin, adresowana do szerokiej gamy klientów wzbogaci się m.in. o baterie termostatyczne, nowe zestawy do zabudowy podtynkowej (do pisuaru, bidetu i umywalki), a także nowe modele grzejników drabinkowych. Od kwietnia na rynku pojawi się również pompa obiegowa, wodomierze oraz szereg zaworów i filtrów sygnowanych marką Keller.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA