Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Bieżący rok firma Riho, holenderski producent wyposażenia łazienek, rozpoczęła cyklem szkoleń produktowych dla swoich partnerów handlowych. Ich celem jest przede wszystkim zapoznanie uczestników z ofertą firmy, zarówno pod kątem wzornictwa jak i szczegółów technicznych, a także z warunkami dostaw i gwarancji. Istotny element szkolenia stanowi część praktyczna, podczas której prezentowane są funkcje i obsługa wanien z hydromasażem oraz kabin masażowo-parowych podłączonych do instalacji.

W trakcie spotkań prezentowane są ponadto nowości firmy Riho, które miały swą premierę na tegorocznych targach ISH we Frankfurcie.

Organizowane przez Riho szkolenia przeprowadzane są w Centrum Wystawienniczo-

-Szkoleniowym Kano w Zgierzu koło Łodzi. Otwarte 17 lutego br. Centrum mieści część ekspozycyjną, w której zainstalowano produkty Riho, profesjonalnie wyposażoną salę szkoleniową oraz bufet. W szkoleniach prowadzonych przez dyrektora handlowego Riho Polska - Wojciecha Siejka oraz regionalnych kierowników sprzedaży bierze udział średnio około dwudziestu osób. Podczas pierwszego, styczniowego spotkania Riho gościło m.in. sprzedawców z firm Omnires, Wa-Bud, Syriusz i Behrendt, w lutym zaś z firm Kano, Bel-Pol, Womat i TEC Pabianice. Pod koniec marca w stolicy zorganizowano szkolenie dla architektów współpracujących z firmą Aqua z Warszawy oraz dla pracowników tejże firmy, a na kwiecień zaplanowano kolejne szkolenie w Centrum w Zgierzu. Uwieńczeniem każdego ze szkoleń jest imienny certyfikat poświadczający uczestnictwo, które umożliwia prowadzenie fachowej sprzedaży produktów Riho.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA