Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Ceramex działa na polskim rynku od 8 lat. Zajmuje się wykonywaniem fotografii, grafiki oraz znaków reklamowych na kubkach i płytkach ceramicznych. Technologia nanoszenia obrazów na ceramikę lub metal znana jest od dawna, jednak proponowana przez firmę Ceramex technika nanoszenia stanowi przełom w zakresie kosztów wytwarzania i jakości uzyskiwanych obrazów. Powyższa technologia została zgłoszona i zarejestrowana w urzędzie patentowym.

Obecnie firmy prześcigają się w pomysłach. Aby przyciągnąć klienta oferują coraz to szerszą gamę wzorów płytek ceramicznych. W tym roku firma Ceramex weszła na Polski rynek z całkiem nowym produktem. Może on zrewolucjonizować projektowanie i wykonawstwo łazienek, kuchni i innych pomieszczeń, w których zastosowanie mają płytki ceramiczne. Remontując łazienkę inwestor jest zawsze zdany na mniej lub bardziej ograniczoną ilość wzorów oferowanych przez producentów płytek. Innymi słowy te same wzory można spotkać w domach krewnych czy znajomych.

Fotoglazura to możliwość przenoszenia na płytki ceramiczne fotografii, grafiki czy logo firm w dowolnej wielkości i kolorystyce. Wystarczy tylko zdjęcie, negatyw, slajd lub każdy inny elektroniczny nośnik obrazu by wizja projektu mogła być urzeczywistniona na płytkach ceramicznych. Można zaprojektować obrazy składane z większej ilości płytek ceramicznych, jak i z pojedynczych indywidualnych wzorów np. dekory. Wybór rozwiązań jest tak nieograniczony jak wyobraźnia projektanta aranżacji łazienki. Na kaflach można umieścić absolutnie wszystko, począwszy od wzorów na pojedynczych kaflach, zawierających np. informacje lub herby, flagi, reklamy i wiele innych wzorów aż po wspaniale wykonane ściany w łazienkach lub nawet całe pomieszczenia. Firma Ceramex oferuje obecnie płytki w najpopularniejszym formacie 20x25 cm ale niedługo jej oferta poszerzy się o kafle o mniejszych jak i większych wymiarach. Walorem owej technologii jest jej indywidualne podejście do każdego projektu przy jednocześnie bezkonkurencyjnie niskim koszcie usługi.

Korzystanie z usług firmy Ceramex pozwala na stworzenie niepowtarzalnej łazienki lub kuchni; czasami cztery dobrze dobrane płytki mogą zmienić radykalnie wygląd pomieszczenia dzięki umieszczeniu na nich np. widoku na łąkę przez okno.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA