Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Po raz pierwszy w historii konkursu na „Projekt Łazienki” uczestnicy mogli zadać pytania organizatorom za pośrednictwem czatu. Konferencja online zgromadziła przed monitorami wiele osób zainteresowanych tematem nadwiślańskich toalet publicznych.
Czat został zorganizowany 20 kwietnia w Auli Wydziału Architektury na Politechnice Warszawskiej. Za pośrednictwem strony www.konkurskolo.pl odpowiedzi udzielali: Marek Piwowarski (przedstawiciel jury, Pełnomocnik Prezydenta m. st. Warszawy ds. zagospodarowania Wisły) oraz Wojciech Choina (Sekretarz Konkursu, Sanitec Koło). Dyskusję moderował Jacek Ciszewski, kierownik ds. Public Relations firmy Sanitec Koło.
Najwięcej spośród zadawanych pytań dotyczyło kwestii technicznych – internauci poszukiwali wskazówek, co powinni uwzględnić w swoich projektach i czy do nich należy zaprojektowanie terenu wokół zespołu toalet. Organizatorzy wyjaśniali, jakie wymagania musi spełnić sanitariat, który powstanie na terenie zalewowym. W trakcie czatu pojawiły się także pytania o sprawy organizacyjne, np. o warunki uczestnictwa, terminarz i sposoby dostarczenia projektów.
Na stronie www.konkurskolo.pl można znaleźć materiały informacyjne, niezbędne do prawidłowego wykonania zadania, szczegółowy regulamin konkursu oraz pliki do pobrania(mapy, przekroje, zdjęcia). Na początku czerwca zaprezentowane zostaną  na niej tegoroczne projekty, które podczas dodatkowego głosowania ocenią internauci.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA