Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

10 czerwca w hotelu Jan III Sobieski w Warszawie odbędą się warsztaty handlowe skierowane do branży łazienkowej organizowane przez firmę Unimar. Są to indywidualne, bezpośrednie spotkania z przedstawicielami włoskich producentów.

Swój udział w warsztatach zapowiedziały 4 włoskie firmy produkujące: kabiny prysznicowe, akcesoria łazienkowe, grzejniki oraz meble. Póki co organizator spotkania - firma Unimar - nie podaje ich nazw. Jednak chce zaprosić do kontaktu z włoskimi producentami firmy, które są zainteresowane ewentualną współpracą handlową. Procedura udziału jest następująca: zgłaszająca się firma otrzyma od firmy Unimar ankietę do wypełnienia (dotyczy ona informacji o przedsiębiorstwie). Ta zaś przekazana zostanie włoskiemu producentowi. Jeśli akces do spotkania będzie obustronny - Unimar umówi obie firmy na indywidualne spotkanie podczas planowanych warsztatów.

- To doskonała szansa dla polskich operatorów rynku wyposażenia łazienek, aby nawiązać bezpośrednie kontakty z zakładami produkcyjnymi, które poszukują partnerów w naszym kraju - uważa organizujący to spotkanie Marek Baraniak. - Indywidualne spotkania to najbardziej efektywny sposób kontaktu, ponieważ producent spotyka się z firmą rzeczywiście w jakiś sposób zainteresowaną współpracą.

Warsztaty współorganizuje włoskie zrzeszenie producentów artykułów wyposażenia łazienek (Consorzio Italiano ArredoBagno - CIAB), do którego czterej przyjeżdżający do Polski producenci należą. Udział strony polskiej jest nieodpłatny, ale wyłącznie za zaproszeniem. Zgłoszenia: unimar@siedziba.pl.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA