Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży wyposażenia łazienek, ciągły rozwój, a także nieustanna praca nad dostosowaniem oferty do indywidualnych potrzeb Konsumentów pozwoliły nam zyskać miano eksperta w dziedzinie kąpieli. Produkowane przez nas kabiny prysznicowe, brodziki i wanny akrylowe oraz urządzenia do hydromasażu to gwarancja jakości, funkcjonalności oraz wzornictwa zgodnego z obowiązującymi trendami. Dlatego produkty sygnowane marką SANPLAST w pełni zapewniają Czystą Przyjemność kąpieli!

NAJNOWSZA oferta asortymentowa, przygotowana z myślą o zaspokojeniu potrzeb i oczekiwań Konsumentów podzielona została na cztery segmenty.

SEGMENT PODSTAWOWY. Produkty z segmentu podstawowego polecamy osobom, które poszukują ekonomicznych rozwiązań o gwarantowanej jakości. Szeroki wybór kształtów i wymiarów, w tym możliwość wykonania kabin prysznicowych w niestandardowych wymiarach, pozwala wyposażyć każdą łazienkę, nawet tą nieustawną i o małej powierzchni. W tym segmencie polecamy: kabiny prysznicowe \"Classic\" i \"Nowy Standard\", moduł prysznicowy, drzwi do zabudowy wnękowej, akrylowe brodziki \"Classic\", nowe akrylowe brodziki \"Ergo\", akrylowe wanny \"Ergo\" oraz praktyczne kabiny nawannowe \"Classic\".

SEGMENT ŚREDNI. Propozycja skierowana jest do osób poszukujących produktów funkcjonalnych, komfortowych i optymalnych. Segment średni to produkty zaprojektowane z myślą o zagwarantowaniu udogodnień podczas kąpieli i eksploatacji kabiny lub wanny. Za dodatkową opłatą kabiny prysznicowe z segmentu średniego dostępne są z wypełnieniem ze zmodyfikowaną powierzchnią szkła. W tym segmencie znajdują się: funkcjonalne kabiny prysznicowe i drzwi do zabudowy wnękowej  \"Aspira\", kabiny prysznicowe i drzwi do zabudowy wnękowej \"Vera\", akrylowe wanny serii \"Comfort\" oraz kabiny nawannowe \"Aspira\".

SEGMENT ŚREDNI-WYŻSZY. Produkty z segmentu średniego-wyższego polecamy szczególnie osobom czułym na piękno, poszukującym komfortowych oraz estetycznych rozwiązań zgodnych z aktualnymi trendami. Wyróżnia je szeroki wybór rozwiązań, możliwość zamówienia kabiny prysznicowej pod wymiar oraz ponadstandardowe wzornictwo. Standardowo produkty z tego segmentu dostępne są z wypełnieniem ze modyfikowaną powierzchnią szkła. W tym segmencie znajdują się: kabiny prysznicowe i drzwi do zabudowy wnękowej \"Prestige II\", oszczędne w formie kabiny prysznicowe i drzwi do zabudowy wnękowej \"Avantgarde\", akrylowe brodziki \"Avantgarde\", akrylowe brodziki \"Exclusive\", akrylowe wanny \"Avantgarde\", kabiny nawannowe \"Prestige II\".

SEGMENT WYŻSZY. Produkty segmentu wyższego to propozycja dla osób, które poszukują wyjątkowych rozwiązań, jakości oraz wzornictwa zgodnego z najaktualniejszymi trendami. Pozwalają na zaaranżowanie salonu kąpielowego produktami jednej linii wzorniczej, podkreślają harmonię łazienki i nadają jej indywidualny, wyjątkowy styl. W tym segmencie znajdują się: kabiny prysznicowe i drzwi do zabudowy wnękowej \"Space Line\", płytkie akrylowe brodziki \"Pure Line\", kabiny prysznicowe \"Altus\", akrylowe brodziki \"Altus\", akrylowe wanny serii \"Altus\" z kompletem obudów.

W celu zapoznania się z naszą ofertą asortymentową zapraszamy na naszą stronę www.sanplast.pl. <

Sanplast Sp. z o.o., Wymysłowice 1, 88-320 Strzelno, infolinia: 052 31 88 600, www.sanplast.pl, e-mail: poczta@sanplast.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA