Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W drugi weekend września (10-11) odbędą się w Warszawie III Targi Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz „Décor Festiwal” organizowane przez CEE Międzynarodowe Targi Warszawskie.
„Décor Festiwal” to targi o charakterze konsumenckim, którym towarzyszyć będą akcje promocyjne, wyprzedaże sezonowe i inne atrakcje dla odwiedzających. Ta innowacyjna formuła imprezy, wykreowana na bazie targów i jednocześnie zawierająca elementy festiwalu, sprawdziła się w wielu europejskich stolicach.
Swoją ofertę na tegorocznym „Décor Festiwal” zaprezentuje ok. 80 wystawców reprezentujących marki związane z dekoracją, aranżacją i wyposażeniem wnętrz. Wśród nich znajdą się m.in. Duschy (dystrybutor m.in. akcesoriów łazienkowych oraz kabin masażowo-parowych firmy Duschprodukter), Ceramika Trio (dystrybutor płytek ceramicznych), Herbeć (przedstawiciel firmy Jacuzzi) oraz firmy H.A.P. Aqua Idealna Łazienka i Prajs zajmujące się sprzedażą artykułów wyposażenia łazienek.
„Décor Festiwal” odbędzie się w hali Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego równolegle z 12. Targami Mieszkań i Domów – „TaMID”. W ubiegłym roku na „Décor Festiwal” i „TaMID” swoją ofertę zaprezentowało blisko 200 wystawców. W ciągu dwóch dni targi obejrzało blisko 20 tys. osób. W tym roku organizatorzy spodziewają się podobnej liczby zwiedzających.
Partnerem medialnym tegorocznych targów „Décor Festiwal” jest miesięcznik „Łazienka”. 
(AN)
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA