Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Małe detale czynią rzeczy większymi. Zasada ta znajduje odzwierciedlenie w kolekcjach mebli łazienkowych i ceramiki sanitarnej Dama Senso i Dama Senso Compacto firmy Roca. Nowoczesność ich stylu otwiera nowe horyzonty estetyki, jakości i użyteczności.

Seria Dama Senso oferuje możliwość wyposażenia łazienki w funkcjonalne i łatwe w codziennym użytkowaniu meble. Prostota linii, klarowność proporcji, przejrzyste drzwiczki, zestawienie ciemnego i jasnego drewna oraz metaliczne wykończenia - oto cechy mebli Senso. Łatwo je dopasować do łazienki w każdym stylu, zarówno nieformalnym jak i klasycznym. Seria czyni użytecznymi nawet trudno dostępne wnętrza. Doskonałym uzupełnieniem ceramiki sanitarnej są baterie Monejet-N, nadające wspólny charakter każdemu wnętrzu. Zarówno ceramika jak i meble zostały zaprojektowane tak, że ich wymiary pozwalają maksymalnie wykorzystać powierzchnię łazienki. Lekkość i nowoczesność rozwiązań nadają wnętrzom atrakcyjny i przytulny charakter.

Meble Senso doskonale współgrają zarówno z umywalkami blatowymi i narożnymi, jak i z umywalkami z postumentem i półpostumentem. Kolekcja umożliwia tworzenie lekkich i nowoczesnych aranżacji. Ich prosty i elegancki wzorniczo styl zapewnia dodatkowo maksymalny komfort użytkowania. Nowoczesna linia mebli tworzy jedną całość wraz z postumentem. Dbałość o szczegóły czyni tą serię niezwykle oryginalną i interesującą.

Meble Senso dostępne są z wykończeniami typu szkło matowe oraz szary metalizowany. Seria oferuje dużą swobodę konfiguracji i kombinacji: zarówno z umywalkami z postumentem i półpostumentem oraz z już zainstalowanymi jak i nowo instalowanymi elementami ceramiki (meble Senso pasują do wszystkich umywalek firmy Roca). Dla umywalek blatowych dostępne są blaty z białego, perłowego granitu. Lustra posiadają matową dekorację frontową.

Seria Dama Senso Compacto została stworzona z myślą o maksymalnej funkcjonalności. Ceramika sanitarna serii Compacto posiada ponadto ponadczasową urodę. Jej styl jest prosty, naturalny i elegancki, dzięki czemu proponowane przez nią rozwiązania nie starzeją się. Przeciwnie, mijające lata podkreślają tylko ich ponadczasowość. Proponowane przez firmę Roca umywalki narożne są nie tylko atrakcyjne wzorniczo, ale i łatwe do utrzymania w czystości. W połączeniu z pojemnymi szafkami tworzą ciekawą propozycję zagospodarowania narożników łazienki.

Różnorodność dostępnych kombinacji ceramiki sanitarnej wraz z meblami serii Senso czynią z niej idealne rozwiązanie dla małych łazienek. Dzięki użyciu elementów serii nawet niewielkie wnętrza sprawiają wrażenie nowoczesnych, przyjaznych i lekkich, przy jednoczesnym zachowaniu przytulnego nastroju. Kolekcja ta umożliwia ponadto niebanalne aranżowanie zwykle niewykorzystanych kątów i zakamarków. Mała umywalka umożliwia wygodne i funkcjonalne zagospodarowanie każdego typu przestrzeni.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA